FOTO: UgunsGrēka zvaigzne ballītē izdancina zirgus

Pievienot komentāru
FOTO: UgunsGrēka zvaigzne ballītē izdancina zirgus
Foto: publicitātes

Svinot 15.dzimšanas dienu, sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero aizvadītajā nedēļā patīkamā atmosfērā piknikā lauku idillē izklaidēja savus sadarbības partnerus un viesus ar jāšanas un pajūgu sporta paraugdemonstrējumiem.

Uzņēmuma ilggadējie sadarbības partneri – Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, stila dizainere un TV personība Kristīne Rudzinska, aktrise, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Ieva Aleksandrova-Eklone, TV raidījumu vadītājs un teātra režisors Pauls Timrots ar kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu, plastikas ķirurgs Jānis Žaržeckis un māksliniece Indra Sproģe, vjetnamiešu izcelsmes komiksu mākslinieks Kao Viets Ngujens un citi ieradās uz pasākumu mežmalas zaļajā pļavā pie zirgu saimniecības EKVI. Viesi vakara gaitā baudīja brīnišķīgus zirgu sporta priekšnesumus, fotografējās ar izciliem zirgu modeļiem un paši izbaudīja jāšanas burvību zirgu mugurā, izjājot goda apli.

Viesus īpaši pārsteidza neparastais voltizēšanas priekšnesums jeb vingrošana zirga mugurā, ko uz ķēves Lira Lirika izpildīja dvīņu māsas Rebeka un Marija Japiņas, Igo Japiņa un Prospero īpašnieces Mudrītes Grundules meitas.

Dažādiem priekšnesumiem bagātais vakars noslēdzās ar kjūra paraugdemonstrējumu, kas izpelnījās īpašas gaviles. Aktrise Ieva Aleksandrova Eklone ar zirgu Geizers un trenere Marina Žagata ar ķēvi Basņa sinhroni izdancināja zirgus pa laukumu ritmiskas mūzikas pavadībā. Abas dāmas demonstrēja vienreizēju graciozitāti un veiklību, atrodoties vairāk kā metru virs zemes zirga seglos.

FOTO

Pasākuma temats tika izvēlēts apzināti – Prospero īpašniece Mudrīte Grundule jau piekto gadu aizraujas ar jāšanas sportu un saskata tajā līdzību ar dinamisko sabiedrisko attiecību jomu: ”Vērojot jātnieku un zirgu, mēs redzam lielisku sadarbību, kas ir liela darba un neatlaidīgu treniņu rezultāts. Tāpēc 15. dzimšanas dienā pateicāmies klientiem un mediju pārstāvjiem par kopā pavadītiem brīžiem, aicinot izjust jāšanas sporta estētisko baudījumu.” Ierodoties svētku norises vietā ar parādes divjūgu, Mudrīte aicināja viesus sekot latviešu tautas ticējumam, kas vēsta: ”Ja dzird zirgu zviedzam, jāpiesit pie kabatas, tad gaidāmi panākumi un veiksme biznesā un naudas lietās.”