FOTO: UgunsGrēka zvaigzne ballītē izdancina zirgus

Komentāri
FOTO: UgunsGrēka zvaigzne ballītē izdancina zirgus
Foto: publicitātes

Svinot 15.dzimšanas dienu, sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero aizvadītajā nedēļā patīkamā atmosfērā piknikā lauku idillē izklaidēja savus sadarbības partnerus un viesus ar jāšanas un pajūgu sporta paraugdemonstrējumiem.

Uzņēmuma ilggadējie sadarbības partneri – Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, stila dizainere un TV personība Kristīne Rudzinska, aktrise, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Ieva Aleksandrova-Eklone, TV raidījumu vadītājs un teātra režisors Pauls Timrots ar kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu, plastikas ķirurgs Jānis Žaržeckis un māksliniece Indra Sproģe, vjetnamiešu izcelsmes komiksu mākslinieks Kao Viets Ngujens un citi ieradās uz pasākumu mežmalas zaļajā pļavā pie zirgu saimniecības EKVI. Viesi vakara gaitā baudīja brīnišķīgus zirgu sporta priekšnesumus, fotografējās ar izciliem zirgu modeļiem un paši izbaudīja jāšanas burvību zirgu mugurā, izjājot goda apli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viesus īpaši pārsteidza neparastais voltizēšanas priekšnesums jeb vingrošana zirga mugurā, ko uz ķēves Lira Lirika izpildīja dvīņu māsas Rebeka un Marija Japiņas, Igo Japiņa un Prospero īpašnieces Mudrītes Grundules meitas.

Dažādiem priekšnesumiem bagātais vakars noslēdzās ar kjūra paraugdemonstrējumu, kas izpelnījās īpašas gaviles. Aktrise Ieva Aleksandrova Eklone ar zirgu Geizers un trenere Marina Žagata ar ķēvi Basņa sinhroni izdancināja zirgus pa laukumu ritmiskas mūzikas pavadībā. Abas dāmas demonstrēja vienreizēju graciozitāti un veiklību, atrodoties vairāk kā metru virs zemes zirga seglos.

FOTO

Pasākuma temats tika izvēlēts apzināti – Prospero īpašniece Mudrīte Grundule jau piekto gadu aizraujas ar jāšanas sportu un saskata tajā līdzību ar dinamisko sabiedrisko attiecību jomu: ”Vērojot jātnieku un zirgu, mēs redzam lielisku sadarbību, kas ir liela darba un neatlaidīgu treniņu rezultāts. Tāpēc 15. dzimšanas dienā pateicāmies klientiem un mediju pārstāvjiem par kopā pavadītiem brīžiem, aicinot izjust jāšanas sporta estētisko baudījumu.” Ierodoties svētku norises vietā ar parādes divjūgu, Mudrīte aicināja viesus sekot latviešu tautas ticējumam, kas vēsta: ”Ja dzird zirgu zviedzam, jāpiesit pie kabatas, tad gaidāmi panākumi un veiksme biznesā un naudas lietās.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl