3 komentāri
FOTO: Ūdrītis turpina atlabt, piedaloties radošā nometnē
Veronika Vilhelma

No 14. līdz 17. augustam Talsu novadā norisinājās radošā nometne mūziķiem, kurus piemeklējušas dažāda rakstura veselības un sadzīves problēmas. Nometnē piedalījās mūziķi, kuriem fonds ”Līdzskaņa” līdz šim ir sniedzis palīdzību – Rolands Ūdris-Balodis un Valdis Atāls.

Nometnes mērķis bija sekmēt šo mūziķu pašnoteikšanos un uzdrīkstēšanos radīt, tādējādi palīdzot viņiem atgriezties muzikālajā vidē. Tās ietvaros mūziķi radīja kopīgus skaņdarbus, muzicēja, gleznoja un apmeklēja iedvesmas seminārus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs sanācām kopā, lai kopā radītu, lai viens otrā klausītos.

Valdis Atāls
Dzejnieks un mūziķis

Es ļoti priecājos, ka šajā nometnē bija Ūdrītis. Ar viņu sarunājoties, ar viņu jokojot, es redzu viņa reakciju un saprotu, ka viņa dvēsele ir dzīva, jo viņš reaģē uz humoru. Un tā ir ļoti laba pazīme.

Un es ļoti priecājos, ka mūsu darbs, šis iedvesmas darbs, kalpos tieši cilvēkiem, kuriem ir visgrūtāk. Mēs šajās dienās radītās dziesmas, dzejas un mākslu veltīsim tiem, kuriem to vajag visvairāk, kam šobrīd ir visgrūtāk,” ar saviem iespaidiem dalījās nometnes dalībnieks, dzejnieks Valdis Atāls.

Nometnē piedalījās arī fonda ”Līdzskaņa” draugi un atbalstītāji Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Elza Rozentāle Atis Zviedris, Dambis (Raimonds Lagimovs), Māris Elksnis, Gints Saulītis, Herberts Blūmbergs, Ilona Balode-Ūdre, Krišjānis Kupcāns, Reinis Briģis un citi.

Foto: mūziķi fonda ”Līdzskaņa” radošajā nometnē

Nometnes laikā dalībnieki, savstarpēji kontaktējoties un daloties pieredzē, radīja jaunus skaņdarbus, kas pie klausītājiem nonāks jau šoruden, tostarp dziesmu ar nosaukumu ”Pirms”.

Tāpat mūziķi darbojās radošajās darbnīcās, tai skaitā greznošanas meistarklasēs, kā arī piedalījās Māra Beltes vadītajā lekcijā “Psiholoģiskās manipulācijas un to neitralizācija”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl