FOTO: Toretto gozējas starp stilīgiem auto un “bīda” biznesu Lietuvā!

Pievienot komentāru
FOTO: Toretto gozējas starp stilīgiem auto un “bīda” biznesu Lietuvā!
Foto: no Edgara Toretto privātā arhīva

Iepriekšējā nedēļas nogale ne tikai Latvijā bijusi pasākumiem pārbagāta, bet arī kaimiņvalstī neviens nesnauda. Lietuvas kūrortpilsētā norisinājās American Spirit 2015, kurā tikās amerikāņu automašīnu un motociklu fani. Uz Palangu gan izklaidēties, gan arī biznesa darīšanās bija devies kādreizējā realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks un par seksa ekspertu dēvētais Edgars Toretto.

Lietuvas kūrortpilsētā bija sabraukuši auto fani no visas Eiropas un arī ASV, un viņu vidū arī viens no Latvijas pārstāvjiem Edgars Toretto, kurš tur bija devies ar vienu no favorītmašīnām. “Lietuvas brauciens man izvērsās gana veiksmīgs gan biznesa, gan arī atpūtas ziņā. Devos uz American Spirit 2015, kas ir viens no lielākajiem šāda veida šoviem Eiropā, pārstāvēt Latviju.” Skandalozā personība Palangā ieradās ar GMC markas auto jeb t.s. A-komandas busiņu.

FOTO

Viņu spēkrats šovā tika nominēts kā viens vislabāk “uzķīlētajiem” auto, kā arī, pateicoties varenajam izskatam, busiņam tika piedāvāts arī startēt lielajā parādē.

“Palanga ir ļoti attīstīts kūrorts, jo viņi ir attīstījuši visas iespējamās izklaides, tādēļ ekonomika šķiet ļoti sakārtota,” zina stāstīt Toretto, kurš salīdzina Lietuvas un Latvijas kūrortus: “Jūrmala tādā ziņā atpūšas!” Taujāts par plāniem, Edgars ir nedaudz noslēpumains, taču atklāj, ka plāno vērt vaļā uzņēmumu, kas darbotos visā Baltijā.