FOTO: Tik daiļa Magone Burka vēl nav redzēta! Dzejniece piedzīvo skaistuma pārvērtības

45 komentāri
FOTO: Tik daiļa Magone Burka vēl nav redzēta! Dzejniece piedzīvo skaistuma pārvērtības
f64/Ilze Zvēra

Piektdienas, 28. oktobra, vakars bija īpašs šova Saimnieks meklē sievu varonei un dzejniecei Magonei Burkai. Pirmo reizi Latvijā notika Magones dzejas vakars, un, lai īpašajā pasākumā izskatītos perfekti, viņa vispirms devās uz skaistuma salonu, kur piedzīvoja pārvērtības.

“Patiesībā uz kādu salonu aiziet man sanāk ļoti, ļoti reti, varu pat teikt, ka nekad. Mana ikdiena ir ļoti, ļoti aizņemta – man ir darbs, studijas, skola, bērnudārzs un vēl mans dārzs.

Man nav īsti bijis laika, kad pašai sevi palutināt, saprotu, ka to ikdienā vajadzētu darīt biežāk,” sarunā ar Skaties.lv, ierodoties salonā Ma-Beauty, kur notika pārvērtības, atzina Magone.

Salonā Magonei tika uztaisīta eleganta vakara frizūra un uzklāts grims. Dzejniece atzinās, ka līdz sirds dziļumiem izbauda visas procedūras un meistarīšu gādību. Magoni salonā Ma-Beauty sirsnīgi sagaidīja administratore Laura, grima meistare Gita un friziere Elita.

“Meiteņu rokās sajutos kā atkal atgriežoties bērnībā, kad mamma posa uz svētkiem vai sestdienās lika vannā,” jūsmoja dzejniece.

FOTO

Ikdienā viņas daiļuma recepte ir vienkārša – visa pamatā māte daba. “Vienīgi mazliet skropstas nokrāsoju, mazliet korekcija uzacīm, bet tā nekādus krēmus vai pūderus nelietoju. Tas prasa daudz laika un daudz līdzekļu.

Laika man nav pavisam, bet līdzekļus es varu ieguldīt kādā labākā projektā, ko vakarā nevar nomazgāt kā kosmētiku,” savu nostāju pret skaistumkopšanu atklāj Magone.

Friziere un grimētāja to, kā pucēt dzejnieci, izlēma kopā ar pašu zvaigzni, vienojoties par sievišķīgu eleganti ar nelielu dzejiskas drāmas piešprici.

Kā ierosināja pati Magone, frizūru, kas viņai tapa, varētu nodēvēt par Magoņu nakti un iekļaut Ma-Beauty īpašajā piedāvājumā, lai dāmas, kuras vēlas no saviem matiem izveidot līdzīgu skaistumu, varētu uzreiz paziņot: “Man, lūdzu, Magoņu nakti!”

“Frizūra randiņam ar dzejnieku,” tā šo skaistumu raksturo pati Magone. Pati savām skaistuma pārvērtībām pirms randiņa ar dzejnieku vai jebkuru citu brašuli jebkura dāma var pieteikties, apmeklējot salona Ma-Beauty Facebook lapu.

Informācija par to, kā skaisti sapostajai Magonei gāja dzejas vakarā, satiekot savus lielākos fanus, Skaties.lv sekos jau pavisam drīz.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • Anda
  • Undīne
  • ALISE
    +5 +4 -1

    ALISE

    Magone izskatās fantastiski, prieks, ka viņai dzīvē viss izdodas. Venti gan drusku žēl, viņš turpina dzīvot pagātnē, kamēr Magone jau sen ir tālu priekšā un viņam vairs nav aizsniedzama

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl