Komentāri

Ne tikai portāls Skaties.lv, bet arī raidījums Bez Tabu cītīgi seko līdzi šovam Izklausies redzēts, un pirmajā dienā pēc raidījuma piedāvā ieskatu, kā tad dalībnieki gatavojas saviem lielajiem uznācieniem. 

Stundu pirms šova sākuma vēl notiek ģenerālmēģinājums, un, spriežot pēc Elzas Rozentāles balss tembra, ir skaidrs, ka teju, teju viņa pārtaps par Aiju Kukuli. Īpaši rūpīgi tiek strādāts pie spraugas starp priekšzobiem. Pat būdama frizieres un grimētājas pārziņā, Antra Stafecka vingrina balsi, lai izklausītos kā Rianna. “Pēdējo reizi kādu atveidoju pamatskolā, kad piedalījos popielā,” smej Stafecka. “Vienmēr ir bijusi tendence izdziedāt “pa savam”, un tagad ir tas grūtākais, ka ļoti jācenšas kopēt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Ieva Pļavniece jau kuro reizi pirms došanās uz skatuves skatās Džona Lenona videoklipu. Kad aktrisei pievienoti vaigu matiņi, uzreiz izskatās vīrišķīgāk. Par stipro dzimumu pārtop pirmo reizi mūžā un to nav nācies darīt pat uz teātra skatuves. “Vīriešiem vienmēr citādāk kustas vaigu kauli, žokļi, lūpas,” komentē aktrise, kura uzskata, ka vīrietim par sievieti pārtapt ir vieglāk nekā sievietei par vīrieti. “Dāmām ir daudz atribūtikas, kas palīdz vīrietim iejusties sieviešu tēlos, sievietei par vīrieti kļūt ir grūtāk, jo no daudz kā jātiek vaļā.”

Atis Zviedris ņēma piemēru no iepriekšējā raidījuma un uzvilka šortus, jo studijā ir ļoti karsti. Kā pārējie dalībnieki gatavojas uznācieniem, skaties raidījuma Bez Tabu sižetā.

VIDEO

Lasi vēl