Komentāri
FOTO: Tatarinova un Godmanis uzstājas Latvijā senākajā mūzikas festivālā
Foto: LETA

Jau ierasti, ka mūzikas un mākslas festivāla Bildes viens no koncertiem pulcē jau sevi pieteikušas grupas un sabiedrībā zināmas radošas personības. Izņēmums nebija arī šis gads, kad uz festivāla skatuves Kongresu namā kāpa arī aktrise Karīna Tatarinova, mūziķis Atis Zviedris un politiķis Ivars Godmanis.

Šogad festivāls Bildes svin 30. jubileju, līdz ar to tas uzskatāms par vienu no senākajiem mūzikas festivāliem Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien, 28. novembrī, uz Rīgas Kongresu nama skatuves izskanēja mūzikas un mākslas festivāla Bildes 2015 Sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību koncerts. Tajā uzstājās Audiokvartāls un muzikaspasaule.lv redaktors Gundars Minalgo, B Optimist un TV režisors Arvīds Babris, Los Daugavas Nens un raidījuma LNT brokastis vadītājs Andris Petkēvičs, Kumosiņš un aktieris Jānis Kirmuška, Legacy ID un aktrise Karīna Tatarinova, Oceanpath un diriģents Kaspars Ādamsons, Oranžās brīvdienas un politiķis Ivars Godmanis u.c.

FOTO: Bildēs sevi jau pieteikušo grupu un radošo personību koncerts

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl