FOTO: stilīgākie rīdzinieki pulcējas jauna rokassomiņu un apavu veikala atklāšanā

5 komentāri
FOTO: stilīgākie rīdzinieki pulcējas jauna rokassomiņu un apavu veikala atklāšanā
Foto: publicitātes

Piektdien tirdzniecības parkā ALFA tika atvērts Baltijas valstīs pirmais apavu un somu salons KAZAR. Salona atklāšanas pasākumu apmeklēja daudzi Latvijā pazīstami stilisti, žurnālisti un blogeri.

ALFĀ tika atvērts pirmais zīmola veikals Baltijā, bet pasaulē tam jau ir daudz piekritēju slavenību vidū, piemēram, nesen Agņeška Radvanska (Agnieszka Radwanska), pasaules piektā labākā tenisiste, apmeklēja vienu no KAZAR saloniem.

KAZAR apavus un aksesuārus raksturo izsmalcinātā laikmetīgā stilā atveidots mūsdienu avangarda gars, oriģinālais dizains un kvalitatīvais katras detaļas izpildījums. Rīgas veikala sortimentā ir pieejama aktuālās sezonas sieviešu un vīriešu apavu kolekcija, somas, maki, jostas un šalles.

FOTO

Par godu KAZAR salona atklāšanai tirdzniecības parkā ALFA zīmola paspārnē ir skatāma unikāla izstāde 100 gadi rokassomu modē, kas ir veltīta rokassomu modes vēsturei pēdējo simts gadu laikā un kurā eksponēti modeļi no Eiropā lielākās vintāžas rokassomu kolekcijas, kā piemēram, viena no pirmajām izcilā modes dizainera Karla Lagerfelda izstrādātajām rokassomiņām, slavenā Austrijas uzņēmuma Petit Point gobelēna rokassomiņa, XIX un XX gadsimta mijā adītas rokassomiņas un daudzi citi ārkārtīgi skaisti un vēsturiski nozīmīgi modeļi. KAZAR organizētā izstāde ir atvērta visiem interesentiem līdz 29. novembrim tirdzniecības parka ALFA 2. stāvā.

5 komentāri