FOTO: stilīgākās slavenības pulcējas iespaidīgā Latvijas dizaineru modes skatē

Pievienot komentāru
FOTO: stilīgākās slavenības pulcējas iespaidīgā Latvijas dizaineru modes skatē
Foto: publicitātes

Pagājušajā nedēļā mākslas telpā Loftique Place Unique notika modes pasākums Fashion is Profession vol.2, kurā tika demonstrētas piecu Latvijas dizaineru jaunās drēbju un aksesuāru kolekcijas.

Fashion is Profession vol. 2 tas ir modes pasākums Rīgas dizaineriem, kuru kaisle ir savām rokām radīt unikālas dizaina drēbes un piedāvāt tos ne tikai privātiem klientiem, bet arī plašai auditorijai.

Šoreiz modes pasākumā Fashion is Profession, kuru rīko kompānija SilverStein production, savas kolekcijas piedāvāja piecas Latvijas dizaineres – Dress&Code (Kira Gončarova), Disegno EK (Jeļena Spalve) un EFL Fashion (Elmīra Kakimova), kā arī aksesuāru dizaineri Tom Frant (Elīza Līma) un Lucky Chameleon (Diāna Vostrjakova).

Kā jau ir ierasts, viesus sagaidīja paši organizatori un pasākuma vadītāji – duets Alekss Silvērs un Liera Štein – un jau pie ieejas cienāja viesus ar gardām piparkūkām no Tortes fabrikas. Pirms sākas pasākuma oficiālā daļa, viesiem bija iespēja baudīt vīnu un uzkodas no restorāna BUDDHA, kā arī nofotografēties pie fotosienas, par ko rūpējās pasākuma oficiālā fotogrāfe Katerina Korss.

FOTO

Par pasākuma galveno odziņu kļuva šarmantās modeles, kuru lomās iejutās sabiedrībā pazīstamas dāmas no dažādām sfērām, kuras nav profesionālās modeles, toties ar savu skaistumu un eleganci viennozīmīgi pārsteidza skatītājus.

Modeļu lomās iejutās modes blogeres Alina Keller un Karīna Zu, dziedātājas Paula Dukure, Viktorija Plēpe, Katy Tindemark, Maggie, dizainere Elmīra Kakimova, Krievijas hitu radio balss Natālija Gorbačeva, žurnāla Люблю! korespondente Vlada Koroleva, pasākumu vadītājas Sigita Brazdauska un Santa Laizāne un Miss bikini fitness fināliste Jana Mille.

Par prezentācijas galveno pārsteigumu kļuva dziedātāja Valērija Bogdanova uzstāšanās, kurš šogad pārstāvēja Latviju starptautiskajā konkursā Jaunais Vilnis. Mākslinieka vokāls bija tik enerģisks un spēcīgs, ka skatītāji bija sajūsmā, skaļi aplaudēja un kliedza “bravo”. Pasākumā arī uzstājās dziedātāja Laura Raila, kura piedāvāja auditorijai savu jauno autordziesmu I wanna Pray un dziedātāja Sandija Vigante, kā arī skates dalībniece, apburošā un talantīgā Paula Dukure.