FOTO: stilīgais Markus Riva radījis savu modes kolekciju

0 Komentāru
FOTO: stilīgais Markus Riva radījis savu modes kolekciju
Publicitātes foto

Mūziķis Markus Riva radījis savu T kreklu un cepuru sēriju ar nosaukumu ”LUCKY 1”, par pamatu izmantojot tetovējumu, kas rotā viņa ķermeni.

Pirmo reizi plašākai sabiedrībai Markus tērpus atrādījis, pats uzvelkot mugurā ”Eirovīzijas” nacionālās atlases konkursantu izziņošanas dienā. Dalībnieku starpā ir arī Markus ar dziesmu “Dynamite”.

Īsā laika posmā mūziķa stila lietu kolekcija guvusi plašu atsaucību – nav šaubu, ka Markus radītie krekliņi un cepures kļūs par sezonas stilīgo jauniešu hitu.

FOTO

Markus sola līniju aizvien papildināt ar jauniem apģērbiem. Šobrīd kolekcijā ir pieejami ”casual” stila T krekli, kā arī cepures, kas lieliski piestāv kā vīriešiem, tā arī sievietēm.

Apģērbs ir radīts ”oversize” stilā, saglabājot vienkāršas un lakoniskas līnijas, kas lieliski ļauj to kombinēt ar jebkuriem citiem garderobes elementiem, savukārt uzraksts ”LUCKY 1” apkārtējiem atgādinās, ka šā apģērba valkātājs ir veiksminieks.

Markus Riva atzīst, ka kolekcijas nosaukums nav izvēlēts nejauši, jo tieši tāds uzraksts ir ietetovēts uz mūziķa rokas un tas vienmēr Markam nes veiksmi.

Starp citu, ja mūziķis tiks pie iespējas pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”, ļoti iespējams, ka viņš uz lielās konkursa skatuves Kijevā, Ukrainā, kāps tieši šīs līnijas apģērbā!

Iegādāties apģērbus no Markus Rivas apģērbu līnijas ”LUCKY1” var mūziķa oficiālajā mājaslapā, kā arī “Facebook” lapā.

Baudi Markus Rivas eirodziesmu!

0 Komentāru