FOTO: spožums un posts uz Grammy skatuves un aizskatuvē

Komentāri
FOTO: spožums un posts uz Grammy skatuves un aizskatuvē
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Pirmdienas vakarā Losandželosā tika pasniegtas prestižās Grammy balvas. Balvu pasniegšanas ceremoniju pavadīja spožas uzstāšanās un greznu tērpu izrādīšana.

58. Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā uzstājās britu dziedātāja Adele, amerikāņu dziedātāja Lady Gaga. Uz skatuves kāpa arī kanādiešu tīņu elks Džastins Bībers. Bet Holivudas zvaigzne Džonijs Deps uzstājās kopā ar grupu The Hollywood Vampires. Uzstājās arī amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta, kura tika pie trīs zeltītajām statuetēm – viņas 1989 uzvarēja nominācijās Gada albums un Labākais popmūzikas vokāla albums, bet dziesma Bad Blood ieguva balvu nominācijā Labākais mūzikas video.

Ierasti balvu pasniegšanas ceremonijas ir lieliska platforma auguma aprišu un garderobes izrādīšanai. Runājot par pēdējo, īpašu uzmanību iemantoja amerikāņu dziedātājas Lady Gaga iznāciens. Viņas uzstāšanās bija veltīta janvārī mūžībā aizgājušajam britu mūziķim Deividam Bovijam. Dziedātājai gan tika pārmests, ka vizuālajam sniegumam viņa pievērsusi vairāk uzmanības nekā mūzikai.

Lady Gaga, Teilores Sviftas, Džonija Depa, Adeles un citu zvaigžņu uzstāšanos un tērpus novērtē galerijā!

Foto

Lasi vēl