2 komentāri
FOTO: smukā Elena manīta atpūšamies kopā ar Gunti Veitu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

TV3 šovā “Precētie pret brīvajiem” iepazītā simpātiskā tumšmate Elena Kalicka mēneša sākumā apstiprināja, ka pēc šova filmēšanas uzsāktās attiecības iegājušas pavisam nopietnā gultnē. Taču šonedēļ kādā lietainā pēcpusdienā daiļava manīta grupas “Credo” solista Gunta Veita sabiedrībā, atpūšamies vienā no Vecrīgas smalkajiem restorāniem.

Jūnijā sākumā, vairāk nekā mēnesi pēc spilgtā iznāciena TV ekrānos, sarunā ar portālu Skaties.lv Elena uzsvēra, ka viņas sirds ir aizņemta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man ir vīrietis, kurš man ļoti, ļoti patīk. Bet par nākotnes plāniem es vēl negribu runāt,” atzina Elena, kura jūnijā kļuvusi par TV6 mēneša meiteni.

Šonedēļ skaistule priecīgi pozēja, mīļi pieglaudusies rokmūziķim Guntim Veitam.

Foto: Elena atpūšas kopā ar Veitu

Tikmēr Veitu maija beigās ”dzeltenā prese” paspēja ”saprecināt” ar kādu grieķu daiļavu. Viņa attiecības ar grieķieti gan esot tukšas pļāpas.

TV ekrānos atgriežas valdzinošā Elena no ”Precētie pret brīvajiem”

Par to, kas patiesībā vieno Elenu un Veitu, un par abu tikšanās iemeslu portālā Skaties.lv uzzināsi jau nākamnedēļ!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl