Komentāri
FOTO: smalkie un modīgie ”šturmē” Rīgas modes nedēļu
Foto: Arkady Gluhih

Plašu modes un izklaides programmu līdz pat 31. oktobrim piedāvā 23. Rīgas modes nedēļa, pasākumos pulcējot simtiem interesentu un populāru ļaužu.

Jau izsenis Rīgas modes nedēļas modes skates, kā arī izklaides un informatīvos sarīkojumus apmeklē esošie un topošie modes profesionāļi, sabiedrībā zināmi ļaudis un vienkārši ziņkārīgie.

Otrdien milzu uzmanību izpelnījās pikantās veļas zīmola Flash You and Me kolekcijas skates, bet slepenībā no medijiem, tomēr kupla viesu skaita pavadībā aizritēja zīmola M-Coouture jaunās kolekcijas prezentācija, ko Rīgas Biržas namā apmeklēja ietekmīgākie modes industrijas profesionāļi, modes redaktori, žurnālisti, starptautiskie iepircēji, stilisti, vadošie pašmāju un Baltijas valstu blogeri, sabiedrībā zināmas dāmas no mākslas un uzņēmēju vides, pastāvīgie klienti, kā arī citi zīmola cienītāji – kopā tikai 300 īpaši izmeklēti viesi.

”Kolekcijas tērpi man asociējās ar gaisīgu, transparentu un pārliecinošu sievieti, kura spēj atļauties vairāk. Sievieti, kura nebaidās mirdzēt spožāk. Tērpi izstaro seksapīlu, bet vienlaicīgi ir arī diskrēti un izteiksmīgi, taču ne pārspīlēti,” M-Coouture jauno kolekciju komentē stila eksperte Maija Silova.

FOTO: Flash You and Me

FOTO: M-Couture

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl