FOTO: smalki ļaudis pulcējas Gundegas Dūdumas izstādes atklāšanā

Komentāri
FOTO: smalki ļaudis pulcējas Gundegas Dūdumas izstādes atklāšanā
Foto: publicitātes

Sestdien dāmu modes salonā Madam Bonbon tika atklāta gleznotājas Gundegas Dūdumas personālizstāde Oro Libre.

Savā mākslā Gundega ir palikusi uzticīga sievišķajam jutekliskumam, draiskulīgajai greznībai, nebeidzamam dzīvotpriekam un pieneņpūkas vieglumam. Šoreiz Gundega savā fantāzijā ir aizceļojusi uz Kubu, kur laika gaitā sastaptās skaistules un brašuļi iedvesmojuši viņu jaunam zelta vilnim, vienlaikus liekot ieskatīties dziļāk sevī un atklāt noslēpto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pasaulē ir lietas, kas nemaksā neko, bet ko nevar iegūt vai nopirkt ne par kādu naudu. Tas ir tavs potenciāls, tava radošā gaisma, tevis paša mīlestība. Manas iepriekšējās izstādes nosaukums bija Zelta putekļi, taču šoreiz šis zelts ir apslēptie dārgumi manī pašā. Periods starp izstādēm iezīmē manus centienus tos  uzrakt un apskatīt tuvāk,” pārdomās dalās pati māksliniece.

Foto

Zelta tēma caurvij Gundegas darbus jau kopš viņas daiļrades sākuma. Zelts ir taustāma vērtība, kas redzams darbos, bet patlaban lietots kā metafora Gundegas iekšējai pasaulei.

Apbrīnojama ir Gundegas prasme saglabāt smaidu un spēt ieraudzīt skaisto pat šķietami neglītajā. Līdz ar viņas zelta otas pieskārienu neglītais spēj pārvērsties par pašu skaistāko, seksapīlāko, majestātiskāko, laimīgāko… Un kāpēc ne? Vienas realitātes nav un nebūs, un tā ir mūsu pašu izvēle, kādām acīm skatīties uz pasauli. Un nav arī rutīnas. Ja mēs paši to nevēlamies.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl