Komentāri
FOTO: slavenības un kino elite drūzmējas filmas Es esmu šeit pirmizrādē
Foto: F64

Ceturtdienas, 25. februāra, vakarā kinoteātrī Splendid Palace pirmizrādi piedzīvoja režisora Renāra Vimbas Berlīnē godalgotā filma Es esmu šeit. Sarīkojumu ar savi klātbūtni pagodināja kino jomas profesionāļi un sabiedrībā zināmas personas.

Filmas Es esmu šeit pirms nacionālās pirmizrādes plūca laurus Berlīnes filmu festivālā, saņemot galveno balvu – Kristāla lāci – kategorijā Generation 14plus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas ir tāds paradokss – ja par nacionālo kino interesējas ārpus pašas nācijas skatītājiem – balvas, liela auditorija ārzemēs –, tad tas raisa interesi arī vietējos. Es ceru, ka šis būs tas gadījums,” filmas pirmizrādes rītā raidījumā LNT 900 sekundes atzina galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska.

Pēc filmas noskatīšanās filmas veidotāju komanda un lūgtie viesi devās nosvinēt kinolentes nacionālo pirmizrādi ballītē restorānā Mākonis.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl