Komentāri
FOTO: slavenības Dizaina Fabrikā novērtē Latvijas vadošo mākslinieku kolekcijas
Foto: publicitātes

Ceturtdienas vakarā Dizaina Fabrikā saldējums Magnum prezentēja jaunu modes un mākslas kolekciju Atbrīvo zvēru sevī!, kas tapusi sadarbībā ar Latvijā pazīstamām dizainerēm un māksliniecēm: Dace Bahmann, Narciss, Katya Katya Shehurina, Ievu Bondari, Ievu Ekmani un Kristīni Luīzi Avotiņu.

Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru. Tā veidota par godu šī gada jaunumam – saldējumam Magnum Double.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dizaina Fabrikā bija pulcējušies ap diviem simtiem modes un mākslas cienītāju, lai savām acīm pieredzētu jaunās Magnum modes un mākslas kolekcijas prezentāciju. Pasākumā klātesošajiem tika uzburta pilsētas džungļu noskaņa – telpas vidū atradās iespaidīgs būris, no kura notika trīs laikmetīgās dejas dejotāju izlaušanās. Dejotāju performances laikā tika demonstrēti deviņi tērpi un deviņas gleznas par tēmu Atbrīvo zvēru sevī!

Foto

Darbu autores atklāja, ka projekts viņām bijis izaicinājums, kas rezultējies skaistā, vienotā kolekcijā, izceļot katras mākslinieces stilistiku.

Pēc kolekcijas Atbrīvo zvēru sevī! prezentācijas viesi nesteidzās projām, bet baudīja saldējumu, šampanieti Moët & Chandon un nelaida garām izdevību nofotografēties ar saviem kolekcijas favorītiem.

Jau vairākus gadus Magnum sadarbojas ar radošās nozares pārstāvjiem, un šogad zīmols vienā projektā ir apvienojis tādas modes dizaineres kā Katya Katya Shehurina, Dace Bahmann, Narciss, un mākslinieces Ievu Bondari, Kristīni Luīzi Avotiņu un Ievu Ekmani.

Lasi vēl