FOTO: slavenības 1. septembrī pavada bērnus skolas gaitās

Komentāri
FOTO: slavenības 1. septembrī pavada bērnus skolas gaitās
Foto: Facebook.com

Spītējot lietum un drēgnajiem laikapstākļiem aiz loga, šorīt, 1.septembrī, tūkstošiem skolēnu visā Latvijā sāk savas skolas gaitas pēc garā vasaras brīvlaika. Viņu vidū ir arī sabiedrībā zināmu personu atvases.

”Traks un skrejošs rīts! Noķēru savu lielo skolnieci. Sabīnīte. Gandrīz puķes mājās aizmirsa,” Zinību dienas piedzīvojumos dalās skaistumkonkursu dalībniece un organizatore Liene Skulme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lepni par savām atvasēm ir arī pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, dziedātāja Liene Šomase un daudzi citi.

“Otrais pirmais septembris! Dikti priecājos, ka krustmeita uz jautājumu “vai gribi uz skolu” atbild ar “jā”! Tas, cik un kas noderēs dzīvē, pat nav tik svarīgi, galvenā, man šķiet, interese par dzīvi un aizvien uz kaut ko jaunu un interesantu! Prieka pilnu visiem Zinību dienu!” entuziasma pilna 1. septembrī ir dziedātāja Linda Leen.

Tikmēr producents Juris Millers pat atradis fotouzņēmumus no savas pirmās skolas dienas, bet Rīgas mērs Nils Ušakovs devies ekspedīcijā pa skolām: “Sākas brauciens uz skolām. Braukšu uz RCHV, 31. vidusskolu un uz Rīnūžiem. Apsveicu Zinību dienā!”

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl