FOTO: slaveni mūziķi pieskandina Bruknas muižu

Pievienot komentāru
FOTO: slaveni mūziķi pieskandina Bruknas muižu
Foto: LETA

Svētdien, 3. jūlijā, Latvijā iemīļoti mūziķi un mākslinieki tikās Bruknas muižā labdarības lielkoncertā Uzcel savu baznīcu!.

Lai palīdzētu Bruknas kopienas ļaudīm, kuri, ceļot savām rokām dievnamu, rod spēku grūtajā cīņā ar dažādām postošām atkarībām, uz muižas dārzā būvētās skatuves muzicēja Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Rēzija Kalniņa, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Aivars Hermanis un Mārcis Auziņš, Ieva Kerēvica, Ainars Virga, Andris Kivičs, Rūta un Ira Dūdumas, Varis Vētra, Elizabete Zagorska, Lauris Valters, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Ivars Kalniņš, kā arī grupas Framest, Putnu balle, Willow farm.

Foto

Labdarības akcija Uzcel savu baznīcu! aizsākās 2012. gadā, kad vairāki Latvijā zināmi un radoši ļaudis nolēma palīdzēt uzcelt dievnamu. Tādējādi jau piekto gadu dažādi mūziķi, mākslinieki un citi ļaudis veido unikālu koncertu, kura ienākumi tiek virzīti dievnama celšanai. Šis stāsts ir īpašs ar to, ka vērienīgā celtne tiek celta, būvēta un veidota pašu – Kalna kopienas ļaužu – rokām. Tādējādi šie ļaudis ceļ ne tikai fizisku ēku, bet rod spēku un ceļu atpakaļ pie sevis, pie dzīves, kura brīva no alkohola un narkotiku posta.