Komentāri
FOTO: slavenās dvīņu māsas žilbina prestižā naktsklubā Maltā
Privātais arhīvs

Latvijā pazīstamākās dvīņu māsas, dueta ”Dvīnes” dalībnieces Anastasija un Katrīne pašā vasaras karstumā bija devušās uz saulaino Maltu, kur aizvadīja vienu no šīs vasaras retajiem koncertiem. Pasākumā skaistules izbaidījušas patiesi dīvu cienīgu uzmanību.

Slavenās dvīņu māsas uz Maltu devās pēc uzaicinājumu uzstāties kopā ar DJ Makree, īstajā vārdā Mārtiņu Makrecki, vienā no vasaras lielākajiem pasākumiem – ”Red Sunset Party”, kas notiek vienā no salas prestižākajiem klubiem ”Cafe del Mar”.

”Pasākuma organizēšanā piedalījās arī mūsu tautietis dīdžejs un saksofonists Armands Vītoliņš, kurš Maltā dzīvo jau vairākus gadus – viņš mūs sagaidīja un bija klāt visu trīs dienu laikā, ko pavadījām uz salas, un ļāva mums visiem justies kā mājās,” portālam Skaties.lv pēc atgriešanās mājās stāsta Katrīne.

Vietējie salinieki ļoti atzinīgi novērtējuši latviešu komandas muzikālo sniegumu.

”Publika bija ļoti atsaucīga un silta – šķiet, visi pavadījām izcilu laiku! Turklāt pati atmosfēra bija lieliska – sarkanais dreskods, sarkanās dekorācijas, baseins, skaists skats uz saulrietu, jo klubs atrodas pašā jūras krastā, laba mūzika un, protams, ārkārtīgi silts laiks,” priecājas Katrīne.

Foto: Ana un Katrīne Maltas naktsklubā

Labo sajūtu nenoliedzami vairojuši arī mūziķu skatuves tērpi, kas bija pieskaņoti sarkanajai tēmai. Tos sarūpējis zīmols ”ELAR” un dizainere Ramona Lazda.

Trijotne Maltā viesojusies pirmo reizi, tāpēc bijis liels prieks profesionālo darbību apvienot arī ar nelielu atpūtu un valsts iepazīšanu.

”Kopumā brauciens bija karsts, bet par īsu. Sala ir vienreizēja un maģiska. Ceram, kādreiz būs iespēja vēlreiz atgriezties Maltā ar koncertiem un jaunām dziesmām, pie kurām šobrīd arī strādājam, un kopā ar DJ Makree plānojam jau rudenī izlaist jaunu singlu,” gan ceļojuma sajūtas, gan tuvākos plānus ieskicē dziedātāja.

Dziedošās dvīņu māsiņas labi atcerēsies LNT skatītāji. Savulaik abas guva plašu popularitāti, startējot LNT šovā ”Dziedošās ģimenes”.

Lasi vēl