FOTO: skūpsti un stāvovācijas. Dons atvadās no skatuves

Komentāri
FOTO: skūpsti un stāvovācijas. Dons atvadās no skatuves
Foto: F64

No pirmdienas līdz trešdienai ik vakaru mūziķa Dona fani biezā slānī koncentrējās Jūrmalā, kur Dzintaru koncertzālē izskanēja koncertprogramma Ceļojums. Šī bija patlaban pēdējā iespēja dzirdēt mūziķi “dzīvajā”.

Popularitātes virsotnē esošais mūziķis Dons pirms neilga laika ziņoja, ka pieņēmis lēmumu uz laiku pamest skatuves gaitas, tādēļ koncerti Dzintaros bija patlaban pēdējā iespēja mūziķi uz skatuves redzēt vaigu vaigā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Paldies, Jums par trim sirsnīgiem, emocijpilniem vakariem Jūrmalā!!!” naktī pēc trešdienas koncerta mūziķis “tvītoja”.

Kā izskanēja Dona koncerts Dzintaru koncertzālē trešdienas vakarā, skaties galerijā!

“Sirsnība un starojums no klausītājiem dod emocijas, biezas, brīžiem tādas, ko grūti savaldīt un uzreiz saprast – to visu vajadzēja atšķetināt un tad atkal sakopot. Tieši tāpēc izvēlējos izkāpt no savas komforta zonas un doties plašumā viens, kur tu pats – cilvēks – esi mazs, kur var vienatnē apcerēt laimi, skumjas, mīlestību, vientulību, kur tu vari ilgoties un cerēt. Šīs visas emocijas un sajūtas savīsies jaunajā koncertprogrammā,” pirms uzstāšanās Dzintaru koncertzālē akcentēja Dons. Kā zināms, mūziķis bija devies vairāk nekā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat “pasaules malai” – Vladivostokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi. Pēc atgriešanās mājās Dons devās studijā, lai savas emocijas, izjūtas un pārdzīvojumus apkopotu jaunā albumā Ceļojums.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl