2 komentāri
FOTO: kā precējās Ūdris un Balode! Foto no jaunās sievas ”pūra”
Foto: Baiba Kojare

Vasara – karstākais kāzu laiks. Kārtējais apliecinājums tam ir grupas The Hobos mūziķa Rolanda Ūdra (40) un rakstnieces un mūziķes Ilonas Balodes (33) iestūrēšana laulību ostā. ”Šīs mums abiem ir pirmās laulības. Sagaidījām viens otru,” priecājas Ilona.

Jaunā sieva sarunā ar Skaties atklāj, ka visa kāzu diena – 20. augusts – bija brīnišķīga, bet netrūcis arī vairāku pārsteigumu. ”Pirmkārt, Ūdris bija man sacerējis dzejoli un nolasīja to laulību ceremonijā Dzimtsarakstu nodaļā. Otrkārt, mūsu draugs, grupas The Hobos basģitārists Mārtiņš Burkevics, bija sagādājis pārsteigumu un negaidīti ieradās mūs apsveikt ar savu klātbūtni un dziesmu. Mārtiņš ir īpaša persona mūsu attiecībās, jo viņa dzimšanas dienā pirms 6,5 gadiem mēs iepazināmies,” teic Ilona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo gadu laikā abu mīlestība nav sūbējusi. ”Nedari otram to, ko pats negribētu saņemt. Viss ir vienkārši. Un jādzīvo saticīgi, noskaitot līdz 10 un nestrebjot karstu,” kopdzīves pieredzē dalās Ilona. ”Mēs jau tāpat 6,5 gadus esam bijuši līdzās viens otram gandrīz diendienā. Tagad vienkārši esam visu padarījuši oficiālu. Bet ir patīkami. Šīs mums abiem ir pirmās laulības. Sagaidījām viens otru,” saka jaunā sieva, kura pēc laulībām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Ilonu Balodi-Ūdri, bet Rolands pieņēmis sievas uzvārdu un kļuvis par Rolandu Balodi-Ūdri. Izejot sabiedrībā gan abi saglabās līdzšinējos pseidonīmus, bet uzvārdu maiņu noteikusi vēlme, lai bērniem būtu abu divu uzvārds. Jau šoziem pasaulē nāks pāra pirmdzimtais, zināms, ka tas būs puika.

Kā precējās viens no pašmāju harismātiskākajiem duetiem, skaties galerijā!

TOP komentāri

 • dus
  +2 +2 0

  dus

  Ilona vienmēr izskatās ka būtu reibumā. Pretīgi uz viņas ģīmi skatīties
 • Liene
  +1 +1 0

  Liene

  Si dama tacu skandinaka ka vinai bernus navajagot,diezgan skarbi savu viedokli izblaustija!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl