FOTO: kā precējās Ūdris un Balode! Foto no jaunās sievas ”pūra”

2 komentāri
FOTO: kā precējās Ūdris un Balode! Foto no jaunās sievas ”pūra”
Foto: Baiba Kojare

Vasara – karstākais kāzu laiks. Kārtējais apliecinājums tam ir grupas The Hobos mūziķa Rolanda Ūdra (40) un rakstnieces un mūziķes Ilonas Balodes (33) iestūrēšana laulību ostā. ”Šīs mums abiem ir pirmās laulības. Sagaidījām viens otru,” priecājas Ilona.

Jaunā sieva sarunā ar Skaties atklāj, ka visa kāzu diena – 20. augusts – bija brīnišķīga, bet netrūcis arī vairāku pārsteigumu. ”Pirmkārt, Ūdris bija man sacerējis dzejoli un nolasīja to laulību ceremonijā Dzimtsarakstu nodaļā. Otrkārt, mūsu draugs, grupas The Hobos basģitārists Mārtiņš Burkevics, bija sagādājis pārsteigumu un negaidīti ieradās mūs apsveikt ar savu klātbūtni un dziesmu. Mārtiņš ir īpaša persona mūsu attiecībās, jo viņa dzimšanas dienā pirms 6,5 gadiem mēs iepazināmies,” teic Ilona.

Šo gadu laikā abu mīlestība nav sūbējusi. ”Nedari otram to, ko pats negribētu saņemt. Viss ir vienkārši. Un jādzīvo saticīgi, noskaitot līdz 10 un nestrebjot karstu,” kopdzīves pieredzē dalās Ilona. ”Mēs jau tāpat 6,5 gadus esam bijuši līdzās viens otram gandrīz diendienā. Tagad vienkārši esam visu padarījuši oficiālu. Bet ir patīkami. Šīs mums abiem ir pirmās laulības. Sagaidījām viens otru,” saka jaunā sieva, kura pēc laulībām pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Ilonu Balodi-Ūdri, bet Rolands pieņēmis sievas uzvārdu un kļuvis par Rolandu Balodi-Ūdri. Izejot sabiedrībā gan abi saglabās līdzšinējos pseidonīmus, bet uzvārdu maiņu noteikusi vēlme, lai bērniem būtu abu divu uzvārds. Jau šoziem pasaulē nāks pāra pirmdzimtais, zināms, ka tas būs puika.

Kā precējās viens no pašmāju harismātiskākajiem duetiem, skaties galerijā!