4 komentāri
FOTO: Sandis Kiops pirmo reizi atrāda seju pēc plastiskās operācijas
Privātais arhīvs

Novembra beigās skandalozais mūziķis Sandis Kiops devās uz Ādažu plastiskās ķirurģijas privātklīniku, lai uzfrišinātu savu pieres daļu un novāktu no tās milzu rētu. Nu beidzot viss sadzijis, un mākslinieks lepni atrāda ”jauno” pieri Skaties.lv lasītājiem.

“Lūk, bildes, kāds es izskatos pēc plastiskās operācijas. Vēl jau šūtā vieta ir apsārtusi un vairāk redzama, bet pēc kāda laika paliks tikai svītra uz pieres,” Skaties.lv laimīgs ziņo Kiops.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kiops pēc operācijas

Mūziķis izlēmis gulties zem skalpeļa, jo vēlējies “no sejas aizvākt pagātnes pēdas”.

“Vēl jau mazliet sāp, bet, neskatoties uz to, jūtos priecīgs, ka esmu ticis vaļā no pagātnes rētas – puna uz pieres, ko tik ilgi esmu nēsājis. Kā saka – dzīve rit uz priekšu un aizklāj pagātnes pēdas.

Šī ir viņa pirmā plastiskā operācija, un Kiops neslēpj – iespējams, būs vēl. “Neizslēdzu iespēju, ka nākamgad varbūt vēl veikšu kādu korekciju savā sejā.

Vienīgi mazliet nepatīk tas pēcoperācijas laiks, jo tad cilvēks ir ierobežots savās darbībās un jušana nav tā labākā, bet ko gan skaistuma dēļ nepacietīsi.

Nekaunos par to runāt atklāti. Zvaigznes visā pasaulē veic plastiskās operācijas, un par to, ka cilvēks uzlabo savu izskatu, taču galīgi nav jākaunas,” uz pozitīvas nots noskaņots leģendārais pīlādžogotājs.

FOTO: Apskati vēl Kiopu ar “veco” pieri!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl