FOTO: Samanta Tīna lietuviešu šovā pārsteidz ar krāšņu stilu

Komentāri
FOTO: Samanta Tīna lietuviešu šovā pārsteidz ar krāšņu stilu
Foto: Facebook.com/Tadas Rimgaila

Dziedātājas Samantas Tīnas enerģijas krājumi šķiet neizsmeļami – viņa pāris nedēļu laikā ne vien paguvusi jau divreiz startēt Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē, bet arī pārsteigt mūsu kaimiņus šovā Žvaigždžių duetų.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu jau vairākas nedēļas Samanta Tīna Viļņā ir pavisam ierasts viesis, jo tur pilnā sparā rit šova Žvaigždžių duetų filmēšana.

Jau pirmajā raidījumā mūziķe pārsteidza žūriju, iegūstot maksimālo balsu skaitu, un nu viņa apņēmusies savu līmeni arī noturēt.

Nesenajā šova filmēšanā viņa uz skatuves kāpa krāšņā hipiju stilā.

Foto: Samanta Tīna lietuviešu šovā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl