3 komentāri

Jaunu dziesmu ”Es – telefons” un videoklipu klausītāju uzmanībai nodevusi dziedātāja Samanta Tīna. Prezentācijas pasākums tika aizvadīts sirsnīgā gaisotnē otrdienas, 1. augusta, vakarā vienā no skaistākajām Rīgas terasēm “Grill & Lounge”.

Uz pasākumu tika aicināti dziedātājas tuvinieki, draugi, mediju pārstāvji un sadarbības partneri, kuru vidū bija arī vairākas sabiedrībā zināmas personas – dziedātājs Markus Riva, ārsts un deputāts Hosams Abu Meri un dziedātāja Liene Greifāne.

Viesi gan baudīja sarūpētās uzkodas, gan izmantoja izdevību nofotografēties kopā ar vakara vaininieci, kurā arī šajā pasākumā klātesošos apbūra ar allaž eleganto tēlu.

Dziesmas videoklips radīts trīs valodās. ”Es – telefons”, ”Aš – telefonas” un”Я телефон” stāsta par mūsdienu realitāti mobilajā vidē.

“Mēs ar un caur telefonu un to sakariem darām visu – komunicējam ar draugiem, ģimeni un mīļotajiem cilvēkiem, pat šķiramies un izsakām bildinājumus, mēs arvien vairāk paužam savas jūtas caur mobilajiem tālruņiem, to aplikācijām un citām vietnēm, tādējādi notrulinot spēju un māku būt patiesiem un īstiem aci pret aci, paust savas jūtas mutiski, abiem skatoties viens otra acīs, nevis caur spīdīgajiem telefona ekrāniem.

Mēs slēpjamies un pazūdam sociālās vides aplikāciju un piedāvājumu mutulī. Mēs sarunājamies, mostamies, ejam gulēt, brokastojam, vakariņojam kopā ar telefonu! Tas ir visur un vienmēr kopā ar tevi, bez kura nevari iedomāties savu ikdienu,” pārdomās par tehnoloģiju lomu mūsu ikdienā dalās Samanta Tīna.

Caur mūziku, mākslu un ironijas piesitienu dziedātāja ikvienam uzdod jautājumu ikvienam: vai tev kādreiz nav gribējies sev tuvam cilvēkam būt viņa telefona vietā?

Video: Samantas Tīnas jaunais klips

TOP komentāri

  • Nu
    +3 +2 -1

    Nu

    Klips Latvijas līmenim pat ļoti labs! Dziesma un tēma jau mazliet nolietoti paņēmieni, bet balss un klips ir super

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl