Komentāri
FOTO: sabiedrības krējums pulcējas Rīgas modes nedēļas atklāšanā
Foto: Darren Kane

Ceturtdien, 27. oktobrī, Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā ar notika grandioza 25. Rīgas modes nedēļas jeb Riga Fashion Week atklāšana. Pasākums pulcēja gan modes profesionāļus, gan virkni sabiedrībā zināmu ļaužu.

Iespēju pirmajiem novērtēt “karstākā” pašmāju zīmola Amoralle jauno kolekciju Wild Birds nelaida garām sabiedrības dāma Ieva Adamss, šovmens Renārs Zeltiņš, ekonomiste Dana Reizniece-Ozola, modes mākslinieks Bruno Birmanis, TV seja un stila eksperte Maija Silova, modelis Jaroslavs Barišņikovs, biznesa lēdija Svetlana Leva un citi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā ziņots iepriekš, 20. Rīgas modes nedēļas ilgs līdz 2. novembrim, un tās ietvaros savas prêt-à-porter kolekcijas demonstrēs labākie Latvijas un ārvalstu dizaineri.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl