Komentāri
FOTO: sabiedrības dāmas pulcējas bērnu apģērbu veikala atklāšanā
Foto: Katerina Korss

Trešdienas vakarpusē ar krāšņu ballīti tika atklāts jauns bērnu apģērbu zīmola Lazy Francis veikals jaunās telpās Kr. Valdemāra ielā 14. Sarīkojums pulcēja vairākas sabiedrībā zināmas dāmas-māmiņas.

Veikala atvēršanas svinībās par patīkamu atmosfēru rūpējās aktieris un dīdžejs Rihards Lepers. Svinību viesu vidū bija TV dīva Anna Rozīte, Andele Mandele organizatore Līva Jaunozola, māksliniece un dizainere Gundega Dūduma, veikala Madam Bonbon īpašniece Jana Ezeriņa, modes nama Fashion Road by Helen Chaude īpašniece un dizainere Helēna Šouda, dzīvesstila interneta portāla 3ade.lv vadītāja Almaza Pirha, zīmola Land Rover tirdzniecības pārstāve Latvijā Aija Staļūne, Jeļena Šeinina, studijas Beauty Studio LeOla vadītāja Olga Lebedeva, fotogrāfe Vika Anisko, zīmola INCH2 īpašniece Olga Petersone un daudzi citi zīmola draugi, paziņas un modes mīļotāji.

Lazy Francis iepriekš bija pazīstams ar saviem izsmalcināti skaistajiem apģērbiem meitenēm. Atsaucoties uz klientu vēlmēm, zīmols nu ir radījis kolekciju arī zēniem vecumā no 1 līdz 13 gadiem. Tajā šobrīd ir uzvalki un krekli svinībām, bet drīzumā būs arī ikdienas apģērbs. ”Tā kā man ir meita, puišu kolekcijas veidošana zināmā mērā ir izaicinājums, tāpēc ar interesi uzklausīšu ieteikumus un komentārus par šo debijas kolekciju,” papildina Lazy Francis īpašniece un dizainere Olga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl