FOTO: Rutulis jauno albumu prezentē virs Rīgas jumtiem; meita pārsteidz ar īpašu dāvanu

0 Komentāru
FOTO: Rutulis jauno albumu prezentē virs Rīgas jumtiem; meita pārsteidz ar īpašu dāvanu
Ritvars Stankevičs

Pirmdien, 22. maijā, ar sirsnīgu prezentāciju itāļu restorānā ”D’arte Terrace” ”Galleria Riga” jumta terasē norisinājās dziedātāja Normunda Rutuļa devītā albuma ”Vēl viens laimīgs rīts” atvēršanas svētki, kurus kuplināja daudzie skatuves mākslinieka draugi, ģimenes locekļi un masu mediju pārstāvji.

Albuma prezentācijā Normunds sniedza vairāku jauno dziesmu priekšnesumus, tostarp kopā ar albuma līdzproducentu un dziesmu aranžētāju Jāni Ķirsi kopā izpildot albuma tituldziesmu. Apmeklētāji ar aplausiem sveica Normunda un Ievas Kerēvicas dziesmas ”Tevis ilgojos” izpildījumu.

”Es pats dzīvoju mažorā, bet ik pa laikam dziedu dziesmas minorā. Taču pats albums šoreiz ir padevies gana enerģisks. Šoreiz centos izkāpt no savas komforta zonas un meklēt atkal jaunas intonācijas. Šķiet, ka ir izdevies un par to paldies visu albuma dziesmu autoram Ingum Feldmanim un dziesmu aranžētājam Jānim Ķirsim.

Paldies arī manai meitai Lindai par albuma vizuālo noformējumu. Esmu atkal laimīgs!” atzīst dziedātājs.

Rutulis jaunajā video iejūtas neredzīga cilvēka lomā

Meita Linda kopā ar pārējiem ģimenes locekļiem Normundam dāvāja balonus, pie kura bija piestiprināts dziedātāja mīļākais gardums – biezpiena sieriņš ”Kārums”.

Foto: Rutulis jauno albumu prezentē virs Rīgas jumtiem

Jaunajā albumā pavisam ir 12 jaunas dziesmas, no kurām tikai divas ir publicētas – ”Tevis ilgojos” un šī brīža aktuālais singls ”Laimīgs”.

”Normunds nepārtraukti meklē sevi mūzikā. Arī šis ir viņa kārtējais atradums un uzdrīkstēšanās pamest komforta zonu, kļūt nopietnākam un arī mūsdienīgākam. Tam ir rezultāti un daudzi būs pārsteigi par to, ka ”jā, tas ir Rutulis, taču citādāks”. Manuprāt, labāks kā jebkad agrāk,” jauno albumu komentē kompānijas ”Mikrofona ieraksti” repertuāra direktors Guntars Račs.

Video: aktuālā dziesma ”Laimīgs”

0 Komentāru