FOTO: Rīgā atklāts restorāns, kurā apmeklētājiem dod atlaidi par laipnību

2 komentāri
FOTO: Rīgā atklāts restorāns, kurā apmeklētājiem dod atlaidi par laipnību
Publicitātes foto

Ceturtdien, 1. jūnijā, viesnīcā ”Radisson Blu Elizabete” ar sabiedrībā zināmu personību klātbūtni atklāts jauna koncepta restorāns ”Cut”. Tā viesiem katra apmeklējuma reizē būs iespēja ”nopelnīt” īpašu restorāna atzinību – atlaidi vakariņām, bezmaksas kafiju un citus labumus.

”Mēs ticam, ka laipnība patiesi atmaksājas. Pat mazākais viesu laipnības žests mūsu restorānā nepaliks nepamanīts”, restorāna atklāšanā pauda restorāna ”Cut” vadītājs Gerhards Erasmus, iepazīstinot ar laipnības ēdienkarti, kas piedāvā atlaidi par labestību, desertu par dalīšanos sociālajos tīklos un kafiju par atsaucību.

Katram ēdienam restorānā ”Cut” ir divas cenas – pamata un laipnības. Lai saņemtu atlaidi par labestību, viesim būs jābūt smaidīgam, atsaucīgam un laipnam.

Savukārt, lai saņemtu izvēlēto desertu par brīvu, sociālajos tīklos jāievieto fotogrāfija ar mirkļbirku #kindnesspaysoff vai #cutrestaurant. Maltītes beigās viesiem lūgts atstāt novērtējumu par saņemto apkalpošanu, savukārt kā pateicību viesi saņems bezmaksas kafiju, apmeklējot restorānu atkārtoti.

Foto: restorāna atklāšanā pulcējas arī slavenības

2 komentāri