FOTO: Rīgā aizvadīts viscaur balts, slepens pop-up pikniks. Viesim līdzi pat balts kaķis!

Komentāri
FOTO: Rīgā aizvadīts viscaur balts, slepens pop-up pikniks. Viesim līdzi pat balts kaķis!
Foto: Kristīne Grīnvalde

Ceturtdienas vakarā Rīgā, pie Kongresu nama strūklakas, notika slepens un elegants pop-up pikniks – L’elegante Pop-Up Picnic. Par spīti visām laika prognozēm, vakariņas pulcēja vairāk nekā 500 viesu, kuri kopīgi radīja maģisku vakaru.

Intriga par slepenās piknika vietas adresi tika saglabāta līdz pat pēdējam brīdim un tikai pasākuma dienā plkst. 15.00 vakariņu dalībnieki saņēma ziņu, kur plkst. 18.00, eleganti baltā tērptiem, jāierodas, līdzi ņemot uzkodas, vīnu, galda dekorācijas un īstus traukus svētku atmosfēras radīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slepenajā piknikā piedalījās arī virkne sabiedrībā zināmu personu, bet kāds kungs baltā efekta nostiprināšanai līdzi paņēma baltu kaķi.

L’elegante Pop–Up Picnic jeb elegantais pop-up pikniks ir iedvesmojošas vakariņas pilsētvidē – skaistā, bet vakariņošanai neierastā, publiskā vietā. Šis pasākums ļauj izrauties no ikdienas rutīnas un sajusties kā tūristam paša pilsētā, ieraugot agrāk nepamanīto. Vakars tiek pavadīts, svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem, kurus apvieno skaistuma mīlestība, laba gaume un mirkļa burvība.

L’elegante Pop-Up Picnic idejas autore un organizatore Gunta Skalberga stāsta: ”Vēlējos radīt pasākumu, kurš tiktu mērķtiecīgi balstīts uz tām vērtībām, kuras mūsdienu straujajā dzīves ritmā atliekam aizvien uz vēlāku laiku – priecāšanos un mirkļa izbaudīšanu, pilnvērtīgu iesaistīšanos un nesteidzīgu komunikāciju ar mums svarīgajiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem. Vēlējos radīt pasākumu, kura veidošanā var iesaistīties un piedalīties ikviens tā dalībnieks, kā arī izcelt Rīgas kultūrvidi, arhitektūru.”

Šajā pasākumā vēlējos likt paraudzīties ar citām acīm uz vietām pilsētā, kuras ikdienas skrējienā reti pamanām, nemaz nerunājot par to izbaudīšanu. Es ticu, ka ir iespējams kaut pamazām, bet mainīt vispārpieņemtos stereotipus par pikniku kā tādu un kopābūšanu. Vēlos lauzt priekšstatu, ka pikniks ir vienīgi šašliku cepšana vasarnīcas dārzā, pirms tam ieskrienot lielveikalā pēc gandrīz gataviem produktiem. Es ticu, ka arī mēs, līdzīgi kā parīzieši, varam pikniku pārvērst par svētkiem. Par svētkiem sev! Saposties, lēnām un aizmirstot mūžīgo steigu, ar eleganci priecāties par esošo mirkli un svinēt dzīvi, izbaudot vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas, brīnišķīgu ēdienu, lielisku vīnu un kopā būšanu, vakariņojot ar cilvēkiem, kuri mums ir svarīgi un mīļi,” uzskata Gunta.

Šādi pasākumi jau guvuši milzu popularitāti visā pasaulē, ik gadu pulcējot vairākus simtus un pat tūkstošus kultūras entuziastu un gardēžu.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl