FOTO: Rembo sveic Lielo Arniju Terminatrora pirmizrādē

Komentāri

Leģendāro frāzi no filmas Terminators – ”I’ll be back” jeb ”es atgriezīšos” – Arnolds Švarcenegers izteica pirms nu jau vairāk nekā 30 gadiem. Holivudas veterāns nemeloja. Viņš ir atgriezies jaunākajā Terminatora daļā, kas tikko piedzīvojusi pirmizrādi Losandželosā.

67 gadus vecais aktieris atzīst, ka šī ir viena no viņa mīļākajām lomām, tāpēc ar prieku piedalījies filmas trešajā daļā, kam dots nosaukums Terminators Genesys.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spriedzes pilnais zinātniskās fantastikas stāsts solās būt viens no šīs vasaras kases grāvējiem. Pirmo divu terminatoru kases ieņēmumi bija ļoti iespaidīgi – vairāk nekā viens miljards dolāru.

Terminatora Genesys notikumi risinās 2029. gadā Losandželosā. Tur turpinās karš pret robotiem, kuri plāno uzbrukt no divām frontēm, – gan no pagātnes, gan nākotnes.

Iznākot Terminatora pirmajai daļai 1984. gadā, mākslīgais intelekts lielākai daļai skatītāju šķita zinātniskā fantastika. Tagad laiki ir mainījušies. Filmas režisors Alens Teilors ir pārliecināts, ka tieši tāpēc gan diskusijas, gan kinostāsti par to, kas notiks ar cilvēci, tehnoloģijām attīstoties vēl straujāk, kļuvuši vēl aktuālāki.

Latvijā filma Treminators Genesys pirmizrāde gaidāma jūlija vidū.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl