FOTO: Rembo sveic Lielo Arniju Terminatrora pirmizrādē

Komentāri

Leģendāro frāzi no filmas Terminators – ”I’ll be back” jeb ”es atgriezīšos” – Arnolds Švarcenegers izteica pirms nu jau vairāk nekā 30 gadiem. Holivudas veterāns nemeloja. Viņš ir atgriezies jaunākajā Terminatora daļā, kas tikko piedzīvojusi pirmizrādi Losandželosā.

67 gadus vecais aktieris atzīst, ka šī ir viena no viņa mīļākajām lomām, tāpēc ar prieku piedalījies filmas trešajā daļā, kam dots nosaukums Terminators Genesys.

Spriedzes pilnais zinātniskās fantastikas stāsts solās būt viens no šīs vasaras kases grāvējiem. Pirmo divu terminatoru kases ieņēmumi bija ļoti iespaidīgi – vairāk nekā viens miljards dolāru.

Terminatora Genesys notikumi risinās 2029. gadā Losandželosā. Tur turpinās karš pret robotiem, kuri plāno uzbrukt no divām frontēm, – gan no pagātnes, gan nākotnes.

Iznākot Terminatora pirmajai daļai 1984. gadā, mākslīgais intelekts lielākai daļai skatītāju šķita zinātniskā fantastika. Tagad laiki ir mainījušies. Filmas režisors Alens Teilors ir pārliecināts, ka tieši tāpēc gan diskusijas, gan kinostāsti par to, kas notiks ar cilvēci, tehnoloģijām attīstoties vēl straujāk, kļuvuši vēl aktuālāki.

Latvijā filma Treminators Genesys pirmizrāde gaidāma jūlija vidū.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl