FOTO: Rembo sveic Lielo Arniju Terminatrora pirmizrādē

Komentāri

Leģendāro frāzi no filmas Terminators – ”I’ll be back” jeb ”es atgriezīšos” – Arnolds Švarcenegers izteica pirms nu jau vairāk nekā 30 gadiem. Holivudas veterāns nemeloja. Viņš ir atgriezies jaunākajā Terminatora daļā, kas tikko piedzīvojusi pirmizrādi Losandželosā.

67 gadus vecais aktieris atzīst, ka šī ir viena no viņa mīļākajām lomām, tāpēc ar prieku piedalījies filmas trešajā daļā, kam dots nosaukums Terminators Genesys.

Spriedzes pilnais zinātniskās fantastikas stāsts solās būt viens no šīs vasaras kases grāvējiem. Pirmo divu terminatoru kases ieņēmumi bija ļoti iespaidīgi – vairāk nekā viens miljards dolāru.

Terminatora Genesys notikumi risinās 2029. gadā Losandželosā. Tur turpinās karš pret robotiem, kuri plāno uzbrukt no divām frontēm, – gan no pagātnes, gan nākotnes.

Iznākot Terminatora pirmajai daļai 1984. gadā, mākslīgais intelekts lielākai daļai skatītāju šķita zinātniskā fantastika. Tagad laiki ir mainījušies. Filmas režisors Alens Teilors ir pārliecināts, ka tieši tāpēc gan diskusijas, gan kinostāsti par to, kas notiks ar cilvēci, tehnoloģijām attīstoties vēl straujāk, kļuvuši vēl aktuālāki.

Latvijā filma Treminators Genesys pirmizrāde gaidāma jūlija vidū.

Lasi vēl