Komentāri

Šodien Latvijas kinoteātros sāk izrādīt dokumentālo filmu Prāta vētra: starp krastiem, kas vēsta par leģendārās Jelgavas grupas attīstību Latvijas un pasaules vēstures notikumu kontekstā. Filmas pirmizrāde, klātesot pašiem mūziķiem, ceturtdienas vakarā Kino Citadele pulcēja gan smalkus un slavenus viesus, gan dedzīgākos grupas fanus.

Starp pirmizrādes viesiem bija gan ar mākslas un kultūras nozari saistītas personības, gan bijušie un esošie politiķi, gan mūziķu ģimenes locekļi un tuvākie draugi. Ar ovācijām tika uzņemts Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš jau sevi paspējis apliecināt kā īpaši sabiedrisku personību. Filmas pirmizrādi pagodināja arī bijusī kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende. Bija ieradušies arī aktrise Sandra Zvīgule, mūziķis Dons, dīdžeji Artis Dvarionas un Artis Volfs, šovmens Renārs Zeltiņš un virkne citu sabiedrībā zināmu cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Filma ir mēģinājums atbildēt uz jautājumiem: kas ir tas, kas veido Prāta vētras fenomenu, kādēļ cilvēki viņus mīl un reizē arī kritizē, kā grupa ir spējusi uzveikt daudzās krīzes un tomēr palikt kopā jau 25 gadus? Nu jau viņi ir daļa no mūsu nacionālās identitātes. Varētu šķist, ka veidot filmu par Prāta vētru ir panākumus sološs pasākums, taču patiesībā viņi ir snieguši tik daudz interviju kā neviens, un sākumā šķiet, ka par viņiem jau zinām visu,” pirms filmas pirmizrādes stāstīja viens no filmas veidotājiem Sandijs Semjonovs.

FOTO: filmas Prāta vētra: starp krastiem pirmizrāde


No šodienas, 30. oktobra, filma skatāma kinoteātros Rīgā, Ventspilī, Valmierā, Liepājā, Cēsīs, Siguldā, Daugavpilī, Rēzeknē un vēlāk arī citās pilsētās.

VIDEO: filmas treileris

Prāta Vētra: starp krastiem Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu “Prāta Vētra”/BrainStorm. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par “Prāta Vētras” un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos. Kinoteātros no 30. oktobra!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl