FOTO: Paula Dukure, ietinusies ķēdēs, filmē videoklipu jaunajam singlam

Pievienot komentāru
FOTO: Paula Dukure, ietinusies ķēdēs, filmē videoklipu jaunajam singlam
Foto: no Paulas Dukures privātā arhīva

Pagājušajā nedēļas nogalē dziedātāja un dziesmu autore Paula Dukure sāka darbu pie sava jaunākā singla The Missing Ingredient videoklipa filmēšanas, kurā, ietinusies ķēdēs, vēsta saviem klausītājiem par sāpīgo nē, ko katram nācies gan dzirdēt, gan pateikt pašiem.

Kā var noprast no nosaukuma, The Missing Ingredient ir dziesma, kas apdzied mums visiem pazīstamo sajūtu – kad no otra sagaidām neparedzamo atteikumu, vai kad pašiem nākas pateikt stingru nē kādam, pret kuru nejūtam to, ko viņš jūt. Arī pati Dukure nevairās runāt par šo tēmu un savu pieredzi tajā: “Man dzīvē vairākkārt gadījies, ka satiec vīrieti, ar kuru rodas ļoti labs kontakts: vari runāt par visu, vari klusēt un arī ir labi. Ir sajūta, ka esi saticis sevi pretējā dzimuma veidolā, bet ir tikai viena problēma – es uztveru viņu kā draugu, bet viņš vēlas kaut ko vairāk. Es neizjūtu fizisku dzirksteli un pievilkšanos, kas ir svarīga attiecību sastāvdaļa – tas arī ir tas “missing ingredient”. Diemžēl bez tā nevar izveidoties kas nopietns, un man no šā cilvēka ir jāatvadās. Pieļauju, ka neesmu vienīgā ar šādu stāstu,” teic dziedātāja.

FOTO

Šajos attēlos redzami kadri no šīs dziesmas videoklipa filmēšanas, kurā mūziķe redzama mūķenes tērpā, kā arī baseinā ietinusies ķēdēs. To, kā tas izskatīsies kopā ar dziesmu, sagaidīsim jau pavisam drīz – septembra sākumā. Pašu dziesmu vari noklausīties Dukures Soundcloud profilā!

The Missing Ingredient