FOTO: “pa smuko”! Star FM ar vērienu nosvin 15 gadu jubileju

Pievienot komentāru
FOTO: “pa smuko”! Star FM ar vērienu nosvin 15 gadu jubileju
Foto: publicitātes, Andris Taskans

Ceturtdienas vakarā Daugavas koncertzāli pieskandināja svētku atmosfēra, jo tur pulcējās draudzīgā Star FM komanda ar visiem sev tuvajiem.

Lai kā pienākas nosvinētu radio 15 gadu jubileju, uz krāšņajām svinībām tika aicināti ne vien paši ”radio cilvēki” – ētera personības un radio radošā komanda –, bet arī Latvijā iemīļoti mūziķi, ar kuru palīdzību pasākuma norises vieta tika pieskandināta ar skaistākajām pašmāju dziesmām dzīvajā izpildījumā.

Bet tas nebūt nebija viss! Lai pārbaudītu sanākušo mundrumu, viņi tika iesaistīti dažādos atraktīvos konkursos un uzdevumos un ņiprākie saņēma arī balvas.

Sanākušie ne vien tika cienāti ar gardiem dzērieniem un uzkodām, bet ikvienam no viņiem tika sarūpēta kāda jauka dāvana – sviesta nazītis ar Star FM logotipu. Lai arī dzīvē viss iet kā pa sviestu!

Radio Star FM – tas ir radio, ar kuru pozitīvi sākt rītu kopā ar programmu Zoopasta, turpināt dienas ritmu kopā ar šarmanto Maiju Rozīti-Krištopani un doties mājup kopā ar Egonu Reiteru programmā Autopilots.

Zoopastā pozitīvismu un enerģiju nodrošina atraktīvā Baiba Sipeniece-Gavare un neizsīkstoši optimistiskais Jānis Romanovskis, bet aktuālāko informāciju gatava pavēstīt Star FM “ziņu dāma” Iveta Šnepa. Maija, Oskars un Māris Grigalis vienmēr rūpēsies, lai skanētu tieši Tava mīļākā mūzika.

Radio Star FM ik nedēļu klausās ap 200 000 klausītāju visā Latvijā.

FOTO