FOTO: ”Netīro deju” tiklo ziediņu Evelīnu šovasar vairs ne atpazīt

9 komentāri
FOTO: ”Netīro deju” tiklo ziediņu Evelīnu šovasar vairs ne atpazīt
Publicitātes foto/Privātais arhīvs

Realitātes šovu fani labi atceras, ka pagājušajā vasarā ap šo laiku mūs priecēja lieliskā mīlas spēle ”Netīrās dejas”. Viena no spilgtākajām spēles dalībniecēm bija tiklā un naivā blondīne Evelīna Miķelsone. Nu viņu uz ielas visdrīzāk neatpazītu pat uzticīgākie skatītāji un kvēlākie šova fani.

Skaistā Evelīna spēles ietvaros mēģināja savaldzināt dejotāju Kimu Šipillo. Kamēr daļa citu dāmu spēlē demonstrēja uzbrūkošu seksualitāti, Evelīnas ”ierocis” bija meitenīgais naivums un kautrā nevainība.

Evelīnas naivo tēlu paspilgtināja viņas imidžs – blondā laumiņas frizūra, ko nereti papildināja kāda meitenīga matu lenta, kā arī pumpainas kleitiņas.

Šovasar Evelīna pilnībā nomainījusi imidžu. Savas pārmaiņas ”Netīro deju” zvaigzne sāka pavasarī, atrādot faniem attēlus, kur redzama tumšākām cirtām.

Nu Evelīna ir gājusi vēl tālāk – viņa ataudzējusi pusgaras cirtas, kuras nokrāsojusi spilgti sarkanas. Savukārt maigo un dabisko grimu Evelīna nomainījusi pret izteiksmīgāku un individualitāti akcentējošu sejas krāsojumu.

Foto: Evelīnas jaunais imidžs

Līdz nepazīšanai pārvērtusies arī Evelīnas šova konkurente Lauma. Novērtē te!

Foto: skaistā Evelīna šovā

9 komentāri