FOTO: Nagijevs mierina Aminatu pēc izkrišanas no “Golos”

0 Komentāru
FOTO: Nagijevs mierina Aminatu pēc izkrišanas no “Golos”
instagram.com/aminata_savadogo/

Piektdienas, 25. novembra, vakarā mūsu Aminatai Savadogo diemžēl noslēdzās šovs “Golos” – pēc fantastiski izpildīta numura māksliniece tomēr piekāpās konkurentes priekšā. Kā faniem atklāj Aminata, morālo atbalstu viņai sniedzis pats Dmitrijs Nagijevs.

Daļa skatītāju joprojām diskutē un spriež par to, vai Aminata tiešām bija pelnījusi izkrist no šova pēc tik lieliska numura.

Aminata izvēlējās šajā cīņā izpildīt izjusto hitu ”Обернись”, ar šo numuru pieceļot kājās skatītājus un pašu Poļinu Gagarinu.

VIDEO

Diemžēl pēc ilgām debatēm žūrija izlēma, ka Aminata tālāk netiek. ”Aminata, piedod man, bet šovā paliek Adelīna,” pēc ilgas domāšanas tomēr atzina Gagarina. Krievu zvaigzne no Aminatas atvadījās asarām acīs, savukārt zāle, Aminatai  aizejot, nemitējās skandēt vārdu: ”Malacis!”

Nu māksliniece savā “Instagram” profilā ievietojusi attēlu, kas vēlreiz apliecina – Aminata “Golos” pamet ar godu un krievu zvaigžņu atzīta. Attēlā redzams, ka mākslinieci sirsnīgi apskāvis šova vadītājs, leģendārais Dmitrijs Nagijevs.

“Paldies Dmitrijam Nagijevam par morālo atbalstu,” attēlu parakstījusi Aminata.

0 Komentāru