FOTO: mūzikas zvaigznes pulcējas koncertā Jāņa Vaišļas atbalstam

Pievienot komentāru
FOTO: mūzikas zvaigznes pulcējas koncertā Jāņa Vaišļas atbalstam
Foto: F64

Pirmdien, 28. decembrī, klubā 9.vilnis sirsnīgā gaisotnē izskanēja pasaules apceļotāja Jāņa Vaišļas atbalstam veltītais labdarības koncerts, kurā uz skatuves kāpa virkne zināmu mūziķu.

Koncertā uzstājās grupa Jumprava, Juris Kulakovs, Liene Greifāne, Guntis Veits, Andris Lapiņš, Varis Vētra, Roberto Meloni, Vita Baļčunaite, Elza Rozentāle, Aivars Rakovskis & Bastards, Andris Bulis, Mārtiņš Kits, de Jorans, kā arī Asnāte Tarvide & Sandis Stapkēvičs, Rūdolfs Plēpis, Elizabete Zagorska, Ēriks Loks, Laura Raila, Riga reggae acoustic ar Horenu Skalbi u.c. Pasākumu vadīja Valdis Melderis.

Foto

Jau ziņots – aizpagājušajā nedēļā parādījās informācija par pasaules apceļotāja Jāņa Vaišļa slimību, kuras ārstēšanai steidzami nepieciešama sirds transplantācija. Tā kā nav laika gaidīt, meklējot atbilstošu donoru Latvijā, J. Vaišļam jau tuvāko nedēļu laikā nopietnā operācija tiks veikta ārzemēs, un jau šobrīd ar sabiedrības atbalstu ir savākta visa nepieciešamā summa, lai apmaksātu ārstēšanos aiz Latvijas robežām. Taču tikpat svarīgs, pēc viņa draugu domām, Jānim ir arī morālais atbalsts, tādēļ arī radusies ideja par koncertu, kas sniegtu nepieciešamo pozitīvisma devu pirms operācijas.