Komentāri
FOTO: mūsu Elīna Vaska pārsteidz Eiropu ar krāšņu tērpu Berlīnes kinofestivālā
Foto: PATRICK AVENTURIER/SIPA/Scanpix

Pagājušajā nedēļā jau 67. reizi aizsākās Berlīnes starptautiskais kinofestivāls, kuram pastiprinātu uzmanību arī šogad varēja pievērst Latvija, jo mūsu jaunā kinozvaigzne Elīna Vaska tika iekļauta starp Eiropas desmit labākajiem jaunajiem aktieriem.

Šo izlasi dēvē par “European Shooting Stars”, un Vaska ir tikai otrā latviete, kas tur iekļuvusi. Pirmā 2004. gadā bija seriāla “Šķiršanās formula” zvaigzne, Dailes teātra aktrise Kristīne Nevarauska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elīna kopā ar vēl deviņām Vecā kontinenta uzlecošajām zvaigznēm visa festivāla ietvaros apmeklēja dažādus pasākumus, bet vakar viņai bija jāatrādās uz sarkanā paklāja, kā arī jākāpj uz skatuves filmas “The Party” pirmizrādē, ko izdarīja pārliecinoši. Viņai mugurā bija Daces Bahmanes radītais tērps.

Pagājušajā gadā filma, ar kuru jaunā aktrise izpelnījusies atzinību arī ārpus Latvijas robežām, “Es esmu šeit” ieguva balvu “Kristāla lācis” nominācijā “Generation 14plus”.

Foto: Elīna Vaska Berlīnes kinofestivālā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl