Komentāri
FOTO: mūsu Elīna Vaska pārsteidz Eiropu ar krāšņu tērpu Berlīnes kinofestivālā
Foto: PATRICK AVENTURIER/SIPA/Scanpix

Pagājušajā nedēļā jau 67. reizi aizsākās Berlīnes starptautiskais kinofestivāls, kuram pastiprinātu uzmanību arī šogad varēja pievērst Latvija, jo mūsu jaunā kinozvaigzne Elīna Vaska tika iekļauta starp Eiropas desmit labākajiem jaunajiem aktieriem.

Šo izlasi dēvē par “European Shooting Stars”, un Vaska ir tikai otrā latviete, kas tur iekļuvusi. Pirmā 2004. gadā bija seriāla “Šķiršanās formula” zvaigzne, Dailes teātra aktrise Kristīne Nevarauska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elīna kopā ar vēl deviņām Vecā kontinenta uzlecošajām zvaigznēm visa festivāla ietvaros apmeklēja dažādus pasākumus, bet vakar viņai bija jāatrādās uz sarkanā paklāja, kā arī jākāpj uz skatuves filmas “The Party” pirmizrādē, ko izdarīja pārliecinoši. Viņai mugurā bija Daces Bahmanes radītais tērps.

Pagājušajā gadā filma, ar kuru jaunā aktrise izpelnījusies atzinību arī ārpus Latvijas robežām, “Es esmu šeit” ieguva balvu “Kristāla lācis” nominācijā “Generation 14plus”.

Foto: Elīna Vaska Berlīnes kinofestivālā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl