Foto: Modes blogere Agnija Grigule izmetusies apakšveļā bauda kokteilīti

4 komentāri
Foto: Modes blogere Agnija Grigule izmetusies apakšveļā bauda kokteilīti
.instagram.com/agnijagrigule/

Modes blogere Agnija Grigule teju ikdienu priecē fanus ar pikantām fotogrāfijām. Jauniete pozē gan puskaila, gan dažādos peldkostīmos un nu pievērsusies apakšveļai ar mežģīņu rotājumiem. Atbalstītāji komentāros izsaka komplimentus Agnijai, tādā veidā vairojot viņas pašpārliecību.

Latvijā populārākā modes blogere, kurai sociālajā tīklā ”Instagram” seko 89.5 tūkstoši sekotāju, nekautrējas no sava ķermeņa un labprāt tā slaidās aprises izrāda apkārtējiem.

?strawberry full moon ?

A post shared by ?a g u c c i f o x ? (@agnijagrigule) on

Šoreiz Agnija pozē uzreiz pēc dušas, par to liecina ar dvieli aptītie mati un frotē halātiņš, kas rotaļīgi pavēries, izrādot visā krāšņumā sievietes ķermeni. Intīmās zonas piesedz skaista, balta apakšveļa ar mežģīņotām maliņām, tādā veidā izceļot blogeres sievišķību.

Kā jau vasaras karstumā pienākas, sabiedrībā zināmajai personai rokās ir auksts zemeņu dzēriens, bet bildes radītā atmosfēra parāda, vasaru skaistule bauda uz pilnu klapi.

Pagājušajā mēnesī blogere šokēja sabiedrību un savus atbalstītājus iznākot no “skapja” un paziņojot, ka ir biseksuāla. Blogere sociālajos tīklos rakstīja, ka viņas pirmais skūpsts bijis ar sievieti. Redzot, ka citi viņu izsmej, nu jau popularitāti iemantojusī sieviete, apsvērusi pašnāvības iespēju.

4 komentāri