Foto: Marija Zeltiņa, izmetusies miniatūrā bikini, nosvin savu vārda dienu

2 komentāri
Foto: Marija Zeltiņa, izmetusies miniatūrā bikini, nosvin savu vārda dienu
instagram.com/dr.valeine/

22. jūlijā Vārda dienas svinēja Marijas, Marikas un Marinas. Aktrises, rotu dizaineres Agneses Zeltiņas meita Marija svētkus nosvinēja pludmalē, tērpusies leoparda raksta peldkostīmā. Svētki svinēti kopā ar Agneses māsu Laumu Valeini.

Par godu Marijas lielajai dienai viņa kopā ar savas mātes māsu Leldi devās uz pludmali, sievietes bija tērpušās teju vienādos peldkostīmos.

Marijai mugurā bija leoparda raksta miniatūrs divdaļīgais peldkostīms, bet Laumai leoparda raksta viendaļīgais.

Foto: instagram.com/marijazeltina/

Dāmas gan sauļojas, slēpjot galvas zem lielām, vienādām salmu cepurēm, gan baudīja vēsu šampanieti, kuru ar blīkšķi atvēra pati Vārda dienas vaininiece.

Lēdijas, kā jau dāmām pienākas, nedzēra šampanieti no plastmasas glāzītēm, bet bija paņēmušas līdzi uz pludmali, skaistas stikla glāzes.

#bodyshamingisforlosers

A post shared by MARIJA ZELTIŅA (@marijazeltina) on

Ja vairumu fotogrāfiju sievietes publiskoja savu sociālā tīkla ”Instagram” stāstos, tad vienu no bildēm Marija ievietoja, savā profilā rakstot, ka kaunināšana ķermeņa dēļ ir priekš zaudētājiem!

Foto: instagram.com/marijazeltina/

Pludmales svētku vaininieces māte, aktrise Agnese Zeltiņa, nepiedalījās dāmu pludmales priekos, jo meitas Vārda dienas laikā atradās Maskavā. Tas netraucēja Marijai ar sociālo tīklu palīdzību pateikt mātei paldies par tik spēcīga vārda izvēli.

2 komentāri