FOTO: Lopesa izrāda labumus mūzikas balvu ceremonijā

0 Komentāru
FOTO: Lopesa izrāda labumus mūzikas balvu ceremonijā
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Svētdien Losandželosā tika sadalītas Amerikas mūzikas balvas. Ceremonijā augstākos laurus plūca britu grupa One Direction, bet bez uzmanības nepalika vairāku zvaigžņu izraudzītie tērpi.

Britu grupa One Direction otro gadu pēc kārtas Amerikas mūzikas balvas ceremonijā ieguva labāko mūziķu titulu, bet ar ierakstu Made In The A.M. tā trešo gadu izpelnījās arī labākā popa un roka albuma autoru titulu.

Ceremonijā Losandželosā tika godināta arī Parīzes terora aktu upuru piemiņa – Selīna Diona nodziedāja Edītes Piafas dziesmu Himna mīlestībai. Uz ekrāna viņai aiz muguras bija redzami attēli ar Parīzi, kas noslēdzās ar Eifeļa torni Francijas karoga krāsās.

Galvenie Amerikas mūzikas balvas ieguvēji bija dziedātāja Teilore Svifta, kura uzvarēja trijās no sešām nominācijām, bet pasākumu neapmeklēja. Savukārt Nikija Mināža ieguva divas balvas rap/hip hop kategorijās.

Divas soul/R&B balvas ieguva dziedātājs The Weeknd. Divas kantrī mūzikas balvas ieguva grupa Florida Georgia Line, savukārt dziedātājs Sems Hants tiks nosaukts par labāko kantrī mūzikas dziedātāju.

Amerikas mūzikas balvas uzvarētājus ik gadu nosaka auditorija, balsojot par saviem favorītiem internetā.

FOTO: zvaigznes uz sarkanā paklāja

0 Komentāru