FOTO: Lopesa izrāda labumus mūzikas balvu ceremonijā

Komentāri
FOTO: Lopesa izrāda labumus mūzikas balvu ceremonijā
Foto: AFP/ LETA

Svētdien Losandželosā tika sadalītas Amerikas mūzikas balvas. Ceremonijā augstākos laurus plūca britu grupa One Direction, bet bez uzmanības nepalika vairāku zvaigžņu izraudzītie tērpi.

Britu grupa One Direction otro gadu pēc kārtas Amerikas mūzikas balvas ceremonijā ieguva labāko mūziķu titulu, bet ar ierakstu Made In The A.M. tā trešo gadu izpelnījās arī labākā popa un roka albuma autoru titulu.

Ceremonijā Losandželosā tika godināta arī Parīzes terora aktu upuru piemiņa – Selīna Diona nodziedāja Edītes Piafas dziesmu Himna mīlestībai. Uz ekrāna viņai aiz muguras bija redzami attēli ar Parīzi, kas noslēdzās ar Eifeļa torni Francijas karoga krāsās.

Galvenie Amerikas mūzikas balvas ieguvēji bija dziedātāja Teilore Svifta, kura uzvarēja trijās no sešām nominācijām, bet pasākumu neapmeklēja. Savukārt Nikija Mināža ieguva divas balvas rap/hip hop kategorijās.

Divas soul/R&B balvas ieguva dziedātājs The Weeknd. Divas kantrī mūzikas balvas ieguva grupa Florida Georgia Line, savukārt dziedātājs Sems Hants tiks nosaukts par labāko kantrī mūzikas dziedātāju.

Amerikas mūzikas balvas uzvarētājus ik gadu nosaka auditorija, balsojot par saviem favorītiem internetā.

FOTO: zvaigznes uz sarkanā paklāja

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl