FOTO: LNT skaistā Rūta gaidību laikā zied kā krāšņa puķe

1 komentārs
FOTO: LNT skaistā Rūta gaidību laikā zied kā krāšņa puķe
Foto: instagram.com/rutadvinska/

Raidījuma ”LNT Brokastis” reportiere un laika ziņu moderatore Rūta Dvinska, kura pirms mēneša devās dekrēta atvaļinājumā, skaisto gaidību laiku izbauda no sirds. Pagājušajās brīvdienās topošā māmiņa bija devusies uz Babītes rododendru audzētavu.

Mazuļa gaidības ir viens no sievietes skaistākajiem dzīves posmiem. Ar īpaši skaistu gaidību fotogrāfiju savus fanus un draugus aplaimojusi LNT ētera personība Rūta Dvinska.

“Man liekas, ka mazajam cilvēkam dikti patiks ziedonis (ne Imants, bet ļoti iespējams arī viņš). Šogad vairāk nekā citkārt izbaudu plaukstošu un ziedošu dabu,” pie fotogrāfijas, kas apbērta ar simtiem “patīk” sirsniņu, savā “Instagram” kontā raksta LNT ētera personība.

Tāpat Rūta pavēstījusi, ka patlaban bauda 32. grūtniecības nedēļu.

Kā Rūta atvadījās no kolēģiem, dodoties dekrēta atvaļinājumā, lasi šeit!

Foto: skaistā Rūta – LNT seja

”Par šo sajūtu visā pasaulē nav nekā īpašāka! Kļūt par vecākiem ir lielākā laime, kāda cilvēkam var būt,” par grūtniecību paziņojot publiski, izjūtās un priekā ar Skaties.lv lasītājiem dalījās topošā māmiņa.

Pēc mazulīša pieteikšanās Rūta un LNT sporta ziņu moderators Kaspars nolēma mainīt dzīvesvietu – no Rīgas pārcelties uz Siguldu, ”lai mazajam ir pēc iespējas labāk, lai viņš var augt svaigā gaisā un foršā vidē”.

Rūta un Kaspars apprecējās pērnā gada jūlijā.

Foto: Rūta gaidību laikā