4 komentāri
FOTO: LNT skaistā Rūta, Fredis un citas slavenības ar pilnu krūti bauda “Positivus”
instagram.com/rutadvinska/LETA

Latvijā lielākais mūzikas festivāls “Positivus” uz Salacgrīvu aizvilinājis arī daudzus sabiedrībā zināmus ļaudis. Grūtniecība nav bijis šķērsis gada pozitīvāko ballīti apmeklēt arī LNT ētera personībai Rūtai Dvinskai. “”Positivus” ir festivāls, kur būt, vienalga, kādā stāvoklī!” viņa uzsver, sociālajos tīklos publicējot jauku foto no notikuma vietas.

“Sēžot mājās augsti saceltām kājām, savas potītes tāpat nevar atrast, tiesa gan, es viņas neatradu arī festivālā, bet es atradu tik daudz ko foršu. Jā, mūziku, jā, cilvēkus, jā, tirdziņu, jā, atmosfēru un sajūtu, jā, iereibušu un laimīgu vīru, jā citas grūtnieces un mazus bērnus, JĀ, #positivus ir festivāls, kur būt, da vienalga, kādā stāvoklī!” atmosfēru Salacgrīvā raksturo topošā māmiņa ”LNT Brokastu” reportiere un laika ziņu moderatore Rūta Dvinska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūzikai, saulei, pozitīvam tusiņam un galu galā lieliskai atpūtai jūras krastā nav spējusi pretoties arī žurnāliste un pasniedzēja Ieva Adamss, aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa, mūziķis un dīdžejs Andris Freidenfelds jeb Fredis, basketbolists Anžejs Pasečniks, modes blogere Agnija Grigule, futbolists Kaspars Gorkš, ”Degpunktā” vadītāja Ieva Brante, modes mākslinieks Dāvids, šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, dziedātāja Marta Ritova.

Foto: slavenības žilbina “Positivus festivālā”

#positivus17

A post shared by Ieva Brante (@ieva_brante) on

Best Chef ever.☺️ so happy to meet him. photo session by @aija.selga.brikmane

A post shared by Marta (@martaritova) on

Foto: “Positivus” otrā diena

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl