Foto: Latvijas veiksmīgākās sievietes tiekas izmeklētās vakariņās

1 komentārs
Foto: Latvijas veiksmīgākās sievietes tiekas izmeklētās vakariņās
PUBLICITĀTES FOTO

Šā gada 19. oktobrī Mežaparka Rezidencēs villā ”Corylus” norisinājās pirmais ”Ladies Club” pasākums, kurā izsmalcinātā gaisotnē pulcējās dāmas, kuras sevi veiksmīgi pierādījušas gan uzņēmējdarbībā, gan ietekmīgos un vadošos amatos.

Elegantā pasākuma laikā dāmām bija iespēja piedalīties šampanieša eksperta Mārtiņa Pīlēna vadītajā šampanieša skolā, baudīt dažādus šampaniešus, censties izgaršot dažādās garšu nianses.

Uzņēmējas ar virtuālās realitātes palīdzību ieskatījās ”Mežaparka Rezidenču” tuvākās nākotnes apbūvē, kā arī klātienē iepazīt projekta pirmo pabeigto savrupmāju.

Vakara gaitā bija iespēja iegādāties arī īpašu šampanieti, no kura pārdošanas iegūtie līdzekļi tika ziedoti 13 gadus vecā tenisista Dāvja Roļa profesionālās attīstības atbalstam.

Jau šobrīd liepājnieks Dāvis Rolis ir guvis panākumus Latvijas līmenī – 2017. gadā viņš iekļuva labāko trijniekā U12 vecuma grupā, bet šajā gadā – ieguva augstāko reitingu U14 grupā.

Atbalstīt jauno talantu bija ieradusies arī tenisiste Aļona Ostapenko un sportistes māte Jeļena Jakovļeva. Kuras nu ir “Ladies club” biedres!

Dāmas baudīja izsmalcinātas uzkodas, piecu ēdienu vakariņas, nodevās sievišķīgām sarunām un apsprieda nedēļas notikumus uzņēmējdarbībā, politikā, sportā un modē.

“Ladies club” ir lieliska vieta, kur dāmām atpūsties no darba, dibināt jaunus kontaktus, baudīt izsmalcinātu publiku, sarunas, ēdienus un dzērienus.

1 komentārs