FOTO: Latvijas slavenības pulcējas jaunā Dior aromāta prezentācijā

1 komentārs
FOTO: Latvijas slavenības pulcējas jaunā Dior aromāta prezentācijā
Foto: publicitātes

Trešdiena ikvienam smaržu pasaules entuziastam bija īpašs datums, kad ne tikai citviet pasaulē, bet arī tepat, Latvijā, norisinājās jaunā Dior Sauvage vīriešu aromāta prezentācija.

Tai par godu Stockmann kosmētikas nodaļa visa vakara garumā tika piepildīta ar enerģisku mūziku, pozitīvām emocijām un, protams, ilgi gaidītā aromāta smaržu. Lai iepazītos ar izmeklēto Dior Sauvage, universālveikalā pulcējās vairāki desmiti interesentu, tostarp arī pašmāju mediju pārstāvji, skaistumkopšanas un modes redaktori, stilisti, blogeri, Stockmann pastāvīgie klienti, kā arī sabiedrībā zināmas personības, kas nodevās dažādām aktivitātēm piesātinātā pasākuma baudīšanai.

Prezentācijas ievaddaļā klātesošos izklaidēja uzlecošo mūziķu apvienība Chomsky Chas Club, kuri iekustināja publiku, izpildot četras enerģiskas noiserock stilā ieturētas oriģinālkompozīcijas. Muzikālajam priekšnesumam sekoja pasākuma vadītāja, vienmēr šarmantā Mārtiņa Kapzema uzruna, pēc kuras viesiem bija ekskluzīva iespēja ne tikai pirmo reizi ieraudzīt Dior Sauvage reklāmas kampaņu ar leģendāro Holivudas aktieri Džoniju Depu galvenajā lomā, bet arī uzzināt ko vairāk par valdzinošo Dior aromātu radīšanas vēsturi. Lai vēl vairāk atgādinātu par Dior Sauvage nepieradināto garu, arī Mārtiņš bija tērpies Džonija Depa iedvesmotā brīvā stila apģērbā.

FOTO

Oficiālajai pasākuma programmai noslēdzoties, klātesošie varēja turpināt baudīt vakaru, nododoties jautrām fotosesijām pie īpašās Dior Sauvage fotosienas un papildinot savu vizuālo tēlu ar dažādiem jaunā aromāta iedvesmotiem īslaicīgajiem tetovējumiem.

Tāpat neizpalika arī aizraujošs konkurss, kura ietvaros trīs visaktīvākie un izdomas bagātākie viesi, publicējot savos sociālajos tīklos pasākuma gaitā uzņemtu bildi ar īpašo SauvageRiga mirkļbirku, varēja iegūt kādu ļoti patīkamu balvu, proti, jauno vīriešu aromātu Dior Sauvage.

Kā mežonīgākās fotogrāfijas autore tika apbalvota galvaspilsētas pieprasītā friziere Diana Payton, Dior cienīgākās bildes titulu ieguva talantīgā Rīgas Krievu drāmas teātra aktiera Maksima Busela veikums, savukārt ar visvairāk iegūtajām ”patīk” atzīmēm tika sveikts populārais mūziķis Markus Riva.

1 komentārs