FOTO: Latvijas slavenības ballītē iepazīstas ar jaunajiem Samsung telefoniem

0 Komentāru
FOTO: Latvijas slavenības ballītē iepazīstas ar jaunajiem Samsung telefoniem
Foto: publicitātes

Izceļot tehnoloģiju sasniegumus kopā ar tikpat izcilu jaunās daiļslidotājas Angelīnas Kučvaļskas talantu, Samsung Latvijā oficiāli prezentējis jaunos Galaxy S7 edge un Galaxy S7 viedtālruņus.

Demonstrējot jauno viedtālruņu izsmalcinātību, vakara gaitā klātesošajiem bija iespēja atcerēties Samsung Galaxy sērijas pirmsākumus un attīstību, vizuāli izbaudot sešu mākslas vingrotāju un Angelīnas Kučvaļskas sniegumu. Ar jauno flagmaņu kameras priekšrocībām iepazīstināja fotogrāfs Krišjānis Eihmanis, savukārt virtuālās realitātes āres atklāja tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis. Viesu vidū bija arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, tostarp Baiba Sipeniece, Armands Simsons, Maija Silova, Ieva Adamss, Jānis Deinats, Jana Ezeriņa.

Foto

Samsung Galaxy S7 edge un Galaxy S7 bilžu kvalitāti nepietiekamas gaismas apstākļos pozitīvi vērtē TV seja un stila eksperte Maija Silova: ”Jaunā telefona kamera noteikti noderēs modes skatēs un vakara pasākumos, kā arī kalnu un dabas fotografēšanai – man ir svarīgi šādus dzīves brīžus iemūžināt kvalitatīvos attēlos. Samsung telefoniem esmu uzticīga jau astoņus gadus un esmu ļoti apmierināta ar to kvalitāti.”

Jaunie Galaxy S7 edge un Galaxy S7 tālruņi Latvijā pieejami no šodienas, 11. marta, vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros.

0 Komentāru