Komentāri
Krāšņi FOTO: Latvijas skaistākais pāris valsts svētkus nosvin Šveicē
Publicitātes foto

Nedēļas sākumā no Šveices dzimtenē atgriezušies nacionālā skaistumkonkursa Mis un Misters Latvija 2016 uzvarētāji Linda Kinca un Matīss Pastars. Uz kalnaino valsti Latvijas skaistākais pāris bija devies pēc īpaša Latvijas goda konsula Šveicē uzaicinājuma.

Uz Šveices lielāko pilsētu Cīrihi Matīss un Linda devās 17. novembrī. Jau vakarā notikusi oficiāla pieņemšana Latvijas Republikas konsulātā.

Bet dienu vēlāk Latvijas skaistākie jaunieši kopā ar vietējiem latviešiem piedalījās Latvijas Neatkarības Proklamēšanas dienai veltītās svinībās Cīrihes vecpilsētas centrā.

Svētku vakars bijis jautrs un draudzīgs – Linda un Matīss sajutuši bezgalīgu siltumu un atbalstu no tautiešiem, un skaistule pauda, ka uz starptautisko skaistumkonkursu Miss World decembra vidū Vašingtonā dosies ar jauniem spēkiem un iedvesmota uzvarēt.

Nākamajā dienā Linda un Matīss brokastoja Mākoņos – tā dēvē bāru 36. stāvā jeb 130 metru augstumā. ”Šveicē jau var sajust Ziemassvētku gaisotni. Tas Lindai un Matīsam bija pārsteigums. Vēlāk abi apskatīja Marka Šagāla darbus Fraumünster baznīcā, ka arī māju, kur gadu pirms Krievijas Oktobra revolūcijas dzīvoja Ļeņins,” par Latvijas skaistākā pāra piedzīvoto Šveicē klāsta aģentūras Miss and Mr Latvia pārstāve Julija Djadenko-Muglere.

Foto

Svētdien Linda un Matīss devušies uz Säntis kalnu 2501 metru augstumā. ”Laiks bija burvīgs, savvaļas putni, kuri dzīvo šajā augstumā, no rokām ēda maizi, sniegs un saule padarīja skatu pasakainu un neaizmirstamu,” stāsta Djadenko-Muglere.

Pēc ceļojuma Linda un Matīs secinājuši, ka Šveice ir pasakaina zeme, kurā viņi noteikti vēlētos atgriezties.

Lasi vēl