Komentāri

Kinoteātra ”Splendid Palace” telpās mītošajā kino kafejnīcā ”Cafe Film Noir” šonedēļ tika prezentēts Guntara Rača jauno dziesmu albums ”Kur dzīvo laime”.

Albuma ierakstā piedalījusies leģendārā Latvijas Radio bērnu popgrupa ”Dzeguzīte” un daudzi pazīstami latviešu populārās mūzikas izpildītāji, no kuriem lielākā daļa arī piedalījās albuma atvēršanas svētkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Priekšnesumus sniedza un dziesmas no albuma ”Dzeguzīte un draugi” – ”Kur dzīvo laime” izpildīja mazie ”dzeguzēni” un viņu draugi un draudzenes Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Kaspars Markševics un Mārtiņš Ruskis.

Viesu vidū bija arī kontrtenors Sergejs Jēgers, kurš kopā ar ”Dzeguzīti” albumā izpilda dziesmu ”Ziemelis”, un Lauris Reiniks, kurš albumā izpilda dziesmu ”Kāpēc notiek šādi”.

Foto: Rača jaunā albuma prezentācija

”Esmu ļoti gandarīts par albumu, kā arī par vakardienas pasākumu, kura laikā es pats guvu atbildi uz albuma nosaukumā iekodēto nosaukumu. Kur dzīvo laime? Tur, kur ir tavi draugi. Tik vienkārši!” teic visu albumā iekļauto dziesmu mūzikas un vārdu autors Guntars Račs.

Video: prezentācija ”Splendid Palace”

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl