Komentāri

Kinoteātra ”Splendid Palace” telpās mītošajā kino kafejnīcā ”Cafe Film Noir” šonedēļ tika prezentēts Guntara Rača jauno dziesmu albums ”Kur dzīvo laime”.

Albuma ierakstā piedalījusies leģendārā Latvijas Radio bērnu popgrupa ”Dzeguzīte” un daudzi pazīstami latviešu populārās mūzikas izpildītāji, no kuriem lielākā daļa arī piedalījās albuma atvēršanas svētkos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Priekšnesumus sniedza un dziesmas no albuma ”Dzeguzīte un draugi” – ”Kur dzīvo laime” izpildīja mazie ”dzeguzēni” un viņu draugi un draudzenes Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Kaspars Markševics un Mārtiņš Ruskis.

Viesu vidū bija arī kontrtenors Sergejs Jēgers, kurš kopā ar ”Dzeguzīti” albumā izpilda dziesmu ”Ziemelis”, un Lauris Reiniks, kurš albumā izpilda dziesmu ”Kāpēc notiek šādi”.

Foto: Rača jaunā albuma prezentācija

”Esmu ļoti gandarīts par albumu, kā arī par vakardienas pasākumu, kura laikā es pats guvu atbildi uz albuma nosaukumā iekodēto nosaukumu. Kur dzīvo laime? Tur, kur ir tavi draugi. Tik vienkārši!” teic visu albumā iekļauto dziesmu mūzikas un vārdu autors Guntars Račs.

Video: prezentācija ”Splendid Palace”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl