FOTO: Latvijas drosmīgākie reperi plosās vasaras lielākajās rīmju cīņās

8 komentāri
FOTO: Latvijas drosmīgākie reperi plosās vasaras lielākajās rīmju cīņās
Foto: Laura Eglīte

Pagājušajā piektdienā, 2. jūnijā, Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam” sākās vasaras lielākās repa un hiphopa rīmju cīņas ”Summer Rap Battle”. Pasākumā tika noskaidroti pirmie četri pusfinālisti.

Rīmju cīņu pirmajā kārtā jaunie reperi un hiphoperi rīmēšanas prasmi apliecināja par divām tēmām – ”Kas tu esi?” un ”Vēlēšanas”.

Vakara spraigākā cīņa bija starp siguldieti Teiloru (Oskars Lapiņš) un saldenieku Baci (Artis Buls). Šajā duelī pārāks bija Teilors.

Pēc ”Summer Rap Battle” pirmās kārtas pusfinālam kvalificējušies Teilors, Krisīts, #Y#B un Kīts Kali. Attiecīgi viņu pretiniekiem Bacim, Tomam Dolmatovam, Luciferam un 40 cent dalība rīmju cīņās noslēgusies. Pēdējā brīdī no rīmju cīņas izstājās Zoriks, kuram bija paredzēts duelēties ar Elementu, kurš dalību ”Summer Rap Battle” atsauca dienu pirms sarīkojuma.

Foto: “Summer Rap Battle” pirmā kārta

Vakaru vadīja Latvijas repa meitene VIŅA, bet ar pikantiem priekšnesumiem uzstājās dejotāja deju grupas ”Red Rose Lady Studio”.

Atgādinām, ka līdz 6. jūnija plkst. 12.00 turpinās pieteikšanās rīmju cīņu otrajam raundam, kas notiks piektdien, 9. jūnijā.

“Summer Rap Battle” pusfināls notiks 16. jūnijā, bet  lielais fināls – 30. jūnijā.

8 komentāri