FOTO: Latvija atvadās no ”Duets Sandra” solistes

FOTO: Latvija atvadās no ”Duets Sandra” solistes
Duets Sandra solistes Sandras Brīnumas bēres (Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv)

14. februāra, Valentīna dienas, rītā notika pēdējās atvadas no pazīstamās estrādes mākslinieces, apvienības ”Duets Sandra” solistes Sandras Brīnumas. Atvadīties no Sandras Saulkrastu kapličā bija ieradušies neskaitāmi viņas tuvinieki, draugi, talanta cienītāji un kolēģi no radošās pasaules.

Sandras atvadu dienā Saulkrastos spīdēja silta ziemas saulīte, un ļaudis sprieda – allaž pozitīvā Sandra pat aiziet ar gaišumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pateikt ardievas Sandrai bija ieradušies neskaitāmi ļaudis no Latvijas malu malām.

Foto: atvadas no Sandras

Viņu starpā bija Sandras tuvinieki un draugi, talanta cienītāji, pārstāvji no Latvijas kultūras namiem, kuros ”Duets Sandra” bija regulāri viesi ar koncertiem, mediju pārstāvji, ar kuriem mākslinieci vienoja lieliska sadarbība, un dažādi radošo profesiju pārstāvji un Latvijas skatuves zvaigznes.

To, ka Sandra bijusi patiesi mīlēta, pierādīja fakts, ka cilvēkiem, kuri bija ieradušies pateikt pēdējās ardievas, pat nepietika vietas atvadu zālē.

Sandra mūžībā aizgāja 10. februārī. Lai kliedētu baumas par atraktīvās mākslinieces pāragrās nāves iemeslu, viņas vīrs un dueta partneris Andris Brīnums atklājis, – Sandras dzīvību paņēma reta un neārstējama slimība.

”Sandrai pirms aptuveni diviem gadiem atklāja ļoti retu neiroloģisku saslimšanu – amiotrofo laterālo sklerozi. Lai Sandrai palīdzētu, fonds ”Motus Vita” uzsāka vākt ziedojumus. Vāca naudiņu palīglīdzekļiem un medikamentiem, kas mazliet atvieglotu šīs slimības slimnieka dzīvi.

Neko jau nesavāca, un diemžēl ne par kādu naudu nebūtu bijis iespējams Sandrai palīdzēt – amiotrofo laterālo sklerozi nevar izārstēt,” sarunā ar Skaties.lv atklājis Andris.

Kas aizsauca Sandru mūžībā spēka gados? Vīra Andra stāstu lasi šeit.

Kā atvadu ceremonijā uzsvēra arī Sandras tuvinieki un talanta cienītāji, māksliniece turpinās dzīvot tautas sirdīs, jo aiz sevis atstājusi bagātīgu dziesmu klāstu, kuru pozitīvie teksti un melodijas radīs labu noskaņojumu svētkos visā Latvijā vēl daudzus, daudzus gadus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl