FOTO: Latvija atvadās no ”Duets Sandra” solistes

FOTO: Latvija atvadās no ”Duets Sandra” solistes
Duets Sandra solistes Sandras Brīnumas bēres (Sabīne Zvirbule/Skaties.lv)

14. februāra, Valentīna dienas, rītā notika pēdējās atvadas no pazīstamās estrādes mākslinieces, apvienības ”Duets Sandra” solistes Sandras Brīnumas. Atvadīties no Sandras Saulkrastu kapličā bija ieradušies neskaitāmi viņas tuvinieki, draugi, talanta cienītāji un kolēģi no radošās pasaules.

Sandras atvadu dienā Saulkrastos spīdēja silta ziemas saulīte, un ļaudis sprieda – allaž pozitīvā Sandra pat aiziet ar gaišumu.

Pateikt ardievas Sandrai bija ieradušies neskaitāmi ļaudis no Latvijas malu malām.

Foto: atvadas no Sandras

Viņu starpā bija Sandras tuvinieki un draugi, talanta cienītāji, pārstāvji no Latvijas kultūras namiem, kuros ”Duets Sandra” bija regulāri viesi ar koncertiem, mediju pārstāvji, ar kuriem mākslinieci vienoja lieliska sadarbība, un dažādi radošo profesiju pārstāvji un Latvijas skatuves zvaigznes.

To, ka Sandra bijusi patiesi mīlēta, pierādīja fakts, ka cilvēkiem, kuri bija ieradušies pateikt pēdējās ardievas, pat nepietika vietas atvadu zālē.

Sandra mūžībā aizgāja 10. februārī. Lai kliedētu baumas par atraktīvās mākslinieces pāragrās nāves iemeslu, viņas vīrs un dueta partneris Andris Brīnums atklājis, – Sandras dzīvību paņēma reta un neārstējama slimība.

”Sandrai pirms aptuveni diviem gadiem atklāja ļoti retu neiroloģisku saslimšanu – amiotrofo laterālo sklerozi. Lai Sandrai palīdzētu, fonds ”Motus Vita” uzsāka vākt ziedojumus. Vāca naudiņu palīglīdzekļiem un medikamentiem, kas mazliet atvieglotu šīs slimības slimnieka dzīvi.

Neko jau nesavāca, un diemžēl ne par kādu naudu nebūtu bijis iespējams Sandrai palīdzēt – amiotrofo laterālo sklerozi nevar izārstēt,” sarunā ar Skaties.lv atklājis Andris.

Kas aizsauca Sandru mūžībā spēka gados? Vīra Andra stāstu lasi šeit.

Kā atvadu ceremonijā uzsvēra arī Sandras tuvinieki un talanta cienītāji, māksliniece turpinās dzīvot tautas sirdīs, jo aiz sevis atstājusi bagātīgu dziesmu klāstu, kuru pozitīvie teksti un melodijas radīs labu noskaņojumu svētkos visā Latvijā vēl daudzus, daudzus gadus.