Foto: latviešu slavenības dižojas ar pirmajām sēņu bildēm

1 komentārs
Foto: latviešu slavenības dižojas ar pirmajām sēņu bildēm
instagram.com/aija_andrejeva/ /instagram.com/rozite/ /instagram.com/leldedreimane/

Augusta beigas iezīmē vasaras izskaņu un rudens iestāšanos. Par spīti lietus iztrūkumam sēnes mežā aug griezdamies un čaklākās slavenības jau paspējušas novērtēt dabas veltes, kā arī salasīt pirmās sēnes.

Pirmās sēņu bildes sociālajos tīklos publiskoja televīzijas personība Anna Rozīte, kura sēņošanas laikā salasījusi gailenes. Sieviete lepojas ar skaistajām, dzeltenajām sēnītēm un spainīša saturu publisko sociālajos tīklos.

Publiskotās fotogrāfijas Anna paraksta vārdiem, ka sēņu bilžu sezona ir atklāta!

Par sēņu parādīšanos mežā devās pārliecināties arī dziedātāja Aija Andrejeva. Izrādās, mežā iespējams atrast dažas gailenes.

Skaistā aktrise Lelde Dreimane savas pastaigas laikā atradusi karaliskās dabas veltes. Skaistas baravikas fotogrāfijas rotā zvaigznes sociālā tīkla ”Instagram” kontu.

Aktieris Rihards Lepers var lepoties ar bagātīgāko sēņošanas rezultātu. Rihards salasījis vairākus spainīšus ar meža veltēm. Vienā spainītī redzamas gailenes, bet otrajā pārējās sēnes, kuras iespējams ēst.

Uzņēmēja Marika Ģederte sēņu sezonas sākumā iepriecina atbalstītājus ar sēņu zupas recepti, parādot gan kārdinošas gailenes, gan rezultātu – zupu.

Dizainere, stiliste Indra Salceviča nedēļas nogalē devās uz mežu kopā ar bērniem un mīļoto vīrieti. Tieši viņas izredzētais sociālajos tīklos publiskoja sēņu bildes, parādot, ka gājiens uz mežu bijis produktīvs.

1 komentārs