Foto: latviešu rakstniece Eva Edža un viņas sieva Rouzija nosvin dēla Pārkera pirmos Ziemassvētkus

7 komentāri
Foto: latviešu rakstniece Eva Edža un viņas sieva Rouzija nosvin dēla Pārkera pirmos Ziemassvētkus
FACEBOOK

Sieviešu romānu rakstniecei, grāmatu ”Likteņa rotaļa”, ”Bīstamais mīlnieks”, ”Uzdrīkstēšanās” un ”Kaisles apmātie” autorei Evai Edžai (pirms laulībām Savele-Gavare) un viņas sievai Rouzijai Ziemassvētki bija īpaši, jo šogad ģimenei pievienojās arī pāra mazais dēliņš Pārkers.

Pateicoties mākslīgajai apaugļošanai, šī gada martā Eva un Rouzija kļuva par mammām dēliņam Pārkeram. Sievietes īpaši piedomāja pie svētku svinēšanas, kā nekā mazajam puisēnam šie ir pirmie Ziemassvētki.

Lēmums par to, kura no sievietēm iznēsās bērnu, bijis pašsaprotams, jo Evai grūtniecības pieredze ir bijusi, bet Rouzijai nē.

”Visu grūtniecības laiku biju līdzās, palīdzēju it visā, devāmies kopā pie ārstiem, piedalījos dzemdībās. Nejūtu atšķirību starp Pārkeru un pārējiem saviem bērniem, mīlu viņu tikpat stipri. Tēvi jau arī nedod bērniņam dzīvību, bet visā ir līdzās, tas nemazina viņu vecāku lomu,” tā Eva.

Latviešu rakstniece Eva Edža un viņas mīļotā sieviete kļuvušas par dēla mātēm

Svētkus Eva un Rouzija svinēja gan ierasti angļu, gan latviešu gaumē, lai mazulis jau no pirmā dzīves gada redz un ikdienā piekopj abus svinēšanas veidus.

Neiztika bez svētku vakariņām ģimenes lokā. Abas sievietes brālīgi sadarīja darāmos darbus, lai beigu beigās uzklātu skaistu svinību galdu. Puisēns kopā ar vecāko brāli sēdēja pie svētku galda uz kura atradās gan pīrādziņi, gan štovēti kāposti, rasols, gan citi nacionāli gardumi!

Rakstniece Eva Edža un viņas sieva Rouzija neļauj noplakt romantikas ”uguntiņai”

Ziemassvētkus kopā ar sievietēm un viņu dēliem svinēja arī Rouzijas ģimene.

Ziemassvētku rītā ikviens saņēma dāvanas un savās svētku zeķēs atrada saldumus, par tiem bija parūpējies Ziemassvētku vecītis.

Pēc svētku brokastīm un dāvanu izsaiņošanas, ģimene saposās un devās uz teātri, lai vērotu īpašu svētku pantomīmu. Mazajam Pārkeram tas bija pirmais teātra apmeklējums.

Eva kopā ar sievu vairākkārt jau ir viesojusies Latvijā, bet mazais Pārkers vēl nav paviesojies vienas no savu mammu dzimtenē.